• برورو یک استارتاپ جوان و پویا است که با هدف معرفی بهترین سالن‌های زیبایی و آرایشگران حرفه‌ای به مشتریان علاقه‌مند، به کار خود ادامه می‌دهد.

  • با توجه به اینکه زیبایی و آرایش بخشی اساسی و مهم از زندگی امروزی ماست، تیم برورو به دنبال ارائه خدماتی با کیفیت و حرفه‌ای است تا بتواند نیاز جامعه زیبایی و مخاطبان و مشتریان آنها را برآورده کند.

  • در سایت برورو، هر آرایشگر می‌تواند با ثبت نام در پلتفرم، صفحه اختصاصی خود را بسازد و نمونه کارهای خود را به نمایش بگذارد.

  • در این صفحات، مشتریان می‌توانند با دیدن نمونه کارها و مشاهده اطلاعات آرایشگران، تصمیم گیری مناسبی برای خود داشته باشند و به راحتی با آرایشگر مورد نظر خود ارتباط برقرار کنند.

  • با استفاده از سایت برورو، مشتریان می‌توانند با جستجوی نام سالن، محل و خدمات مورد نیاز، بهترین سالن‌های زیبایی و آرایشگران را پیدا کنند و با مطالعه نظرات و امتیازات دیگران، تصمیم گیری مناسبی برای خود داشته باشند.

  • در کل، هدف برورو ارائه خدماتی با کیفیت و حرفه‌ای به مشتریان است و به دنبال ایجاد یک بستر امن و مطمئن برای آرایشگران و مشتریان خود می‌باشد.

  • اطمینان از نظرات ثبت شده کاربران و مشتریان، تایید و احراز هویت آرایشگاه ها و آرایشگران و نظارت کارشناسان برورو باعث می شود که بستری امن برای مشتریان و آرایشگران فراهم گردد.

  • همچنین استارتاپ برورو، زیر مجموعه هولدینگ شرکت تارنما رایان ره گستر میباشد

در برورو چه اتفاقاتی می افتد و چه دستاوردهایی برای آرایشگران و مشتریان دارد:

۱ - امکان ایجاد آلبوم نمونه کار

۱ - امکان ایجاد آلبوم نمونه کار:

در برورو یک آرایشگر و یا سالن زیبایی می تواند تصویر نمونه کارهای خود را به همراه توضیحات و توضیحات در صفحه اختصاصی خود قرار دهد، همچنین مشتریان می توانند نظرات خود درباره سالن و یا آرایشگر را در بخش نظرات ثبت کنند.

۲ - معرفی سالن زیبایی در صفحات اول گوگل

۲ - معرفی سالن زیبایی در صفحات اول گوگل:

با توجه به تیم حرفه ای سئو و دیجیتال مارکتینگ برورو که تجربه بالا و حرفه ای در زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو دارند، شما شانس دیده شدن در بسیاری از کلماتی که توسط مشتریانتان سرچ می شود را خواهید داشت.

۳ - افزایش میزان تماس سالن زیبایی

۳ - افزایش میزان تماس سالن زیبایی:

با توجه به نمایش برورو در صفحات گوگل و تبلیغات محیط مجازی، آرایشگران و سالن های زیبایی شانس دیده شدن و جذب مشتریان جدید از کانال های مختلف را خواهند داشت.

۴ - امکان تبلیغ سالن زیبایی و برند شخصی

۴ - امکان تبلیغ سالن زیبایی و برند شخصی:

بدون هزینه ی تبلیغات و بدون دردسر می توانید تبلیغات خود را به برورو بسپارید تا ببینید چگونه تلفن های شما زنگ می خورد!

۵ - امکان فروش فیلم های آموزشی در صفحه شما

۵ - امکان فروش فیلم های آموزشی در صفحه شما:

آرایشگران می توانند فیلم ها و دوره های اموزشی خود را در صفحه شخصی به مشتریان نمایش دهند یا به فروش بگذارند

۶ - ساخت صفحه اختصاصی بدون هزینه

۶ - ساخت صفحه اختصاصی بدون هزینه:

  • در برورو هر آرایشگر و یا صاحب سالن می تواند صفحه اختصاصی خود را بسازد و در این صفحه به معرفی نمونه کارها، خدمات و دوره های آموزشی خود بپردازد.

  • همچنین می تواند راه های ارتباطی خود را تعریف نماید و با مشتریان خود به راحتی در ارتباط باشد و با آنها فایل و یا نظر و صحبت های خود را رد و بدل کند.

بَر و رو
اینماد بَر و رو