سالن زیبایی نورا بیوتی سنتر

سالن زیبایی نورا بیوتی سنتر

خدماتمدیریت: شیرین کافی
شیرین کافی هستم دارای مدرک مدرسی ناخن از کمپانی وندی روسیه.دارای مدرک آرایش دایم از تهران و18سال سابقه ی کار در صنعت زیبایی ومتخصص درتمامی لاینها

آدرس سالن زیبایی نورا بیوتی سنتر کجاست :

ارومیه، خ.دانشکده.سومون آباد.روبروی خانه ژیمناستیک

جهت رزرو نوبت آرایشگاه نورا بیوتی سنتر تماس بگیرید

 • تماس بگیرید

نمونه کارهای سالن زیبایی نورا بیوتی سنتر


  در اینجا می توانید نمونه کارهای سالن زیبایی نورا بیوتی سنتر را مشاهده کنید، نظرات مشتریانش رو بخونید و سپس تعرفه قیمت های سالن زیبایی نورا بیوتی سنتر را بررسی کنید و با خیال راحت از ایشان خدمات آرایشی بگیرید و نوبت خود را رزرو کنید. چنانچه شما هم قبلا مشتری سالن زیبایی نورا بیوتی سنتر بودید لطفا نظرات خود را ثبت کنید. این نظرات برای سایر مشتریان بسیار ارزنده است.

  قیمت و تعرفه خدمات زیبایی سالن زیبایی نورا بیوتی سنتر

  بزودی در برورو

  این آرایشگر بزودی تعرفه هاش رو اضافه میکنه

  درخواست های کاریابی سالن زیبایی نورا بیوتی سنتر

   بزودی در برورو

   این سالن هیچ آگهی ثبت نکرده


   در اینجا می توانید درخواست های همکاری سالن زیبایی نورا بیوتی سنتر را مشاهده کنید. فرصت های شغلی جذاب، فضای کافی و موقعیت مکانی عالی، همه باعث شده اند که آرایشگاه سالن زیبایی نورا بیوتی سنتر به عنوان یک سالن محبوب برای آرایشگران شناخته شده باشد. اگر استایلیست هستید و به دنبال یک شغل با حقوق و مزایای مناسب و پتانسیل پیشرفت شغلی هستید، این آرایشگاه به شما امکان میدهد که به ارائه خدمات آرایشی باکیفیت به مشتریان بپردازید. همین حالا از طریق برورو رزومه خود را برای سالن ارسال کنید و درخواست کاریابی خود را ثبت کنید.

   روز و ساعت کاری سالن زیبایی نورا بیوتی سنتر

   بزودی در برورو

   به زودی سالن نورا بیوتی سنتر ساعات کارشو اینجا قرار میده

   بَر و رو
   اینماد بَر و رو