سالن زیبایی لوتوس صورتی

سالن زیبایی لوتوس صورتی

خدماتمدیریت: نیلوفر حدادیان
سالن زیبایی لوتوس صورتی با تیمی حرفه ایی و مجرب آماده ارائه انواع خدمات از جمله رنگ و لایت. کراتین و احیا. ناخن.مژه و ... به شما عزیزان میباشد

آدرس سالن زیبایی لوتوس صورتی کجاست :

کرج، فلکه اول گوهردشت کوچه کاوه پلاک ٢٥ ساختمان نیما واحد ٤

جهت رزرو نوبت آرایشگاه لوتوس صورتی تماس بگیرید

 • تماس بگیرید

نمونه کارهای سالن زیبایی لوتوس صورتی


  در اینجا می توانید نمونه کارهای سالن زیبایی لوتوس صورتی را مشاهده کنید، نظرات مشتریانش رو بخونید و سپس تعرفه قیمت های سالن زیبایی لوتوس صورتی را بررسی کنید و با خیال راحت از ایشان خدمات آرایشی بگیرید و نوبت خود را رزرو کنید. چنانچه شما هم قبلا مشتری سالن زیبایی لوتوس صورتی بودید لطفا نظرات خود را ثبت کنید. این نظرات برای سایر مشتریان بسیار ارزنده است.

  قیمت و تعرفه خدمات زیبایی سالن زیبایی لوتوس صورتی

  بزودی در برورو

  این آرایشگر بزودی تعرفه هاش رو اضافه میکنه

  درخواست های کاریابی سالن زیبایی لوتوس صورتی

   بزودی در برورو

   این سالن هیچ آگهی ثبت نکرده


   در اینجا می توانید درخواست های همکاری سالن زیبایی لوتوس صورتی را مشاهده کنید. فرصت های شغلی جذاب، فضای کافی و موقعیت مکانی عالی، همه باعث شده اند که آرایشگاه سالن زیبایی لوتوس صورتی به عنوان یک سالن محبوب برای آرایشگران شناخته شده باشد. اگر استایلیست هستید و به دنبال یک شغل با حقوق و مزایای مناسب و پتانسیل پیشرفت شغلی هستید، این آرایشگاه به شما امکان میدهد که به ارائه خدمات آرایشی باکیفیت به مشتریان بپردازید. همین حالا از طریق برورو رزومه خود را برای سالن ارسال کنید و درخواست کاریابی خود را ثبت کنید.

   روز و ساعت کاری سالن زیبایی لوتوس صورتی

   بزودی در برورو

   به زودی سالن لوتوس صورتی ساعات کارشو اینجا قرار میده

   بَر و رو
   اینماد بَر و رو