آرایشگاه های خدمات عروس

آرایشگاه عروس چه خدماتی برای عروس انجام می دهد؟

آرایشگاه ها و سالن های زیبایی که مختص خدمات عروس می باشند. همواره سعی کرده اند هر نیازی که مربوط به عروس و زیبایی عروس در روز عروسی می باشد را در همان مرکز وسالن زیبایی فراهم کنند . تا در وقت و انرژی عروس در مهمترین روز زندگی  او صرفه جویی کنند و عروس ها مجبور نباشند برای گرفتن خدمات مربوط به میکاپ و شینیون عروس به یک آرایشگاه و برای گرفتن خدمات پوست و ناخن و … به سالن زیبایی دیگری مراجعه کنند. برای دیدن این مجموعه ها و خدمات آن ها باید به سایت برورو مراجعه کنید در این مجموعه خدمات را در قالب پکیج های عروس در انواع قیمت ارائه می دهند.

انواع خدمات عروس در سالن های زیبایی عبارت اند از :

 • میکاپ و آرایش تخصصی عروس

 • گریم تخصصی عروس

 • شینیون حرفه ای عروس

 • رنگ مو و مش و بالیاژ عروس

 • خدمات ناخن و زیباسازی ناخن عروس

 • پاکسازی و لایه برداری پوست عروس

 • لیمینت و اکستنشن مژه عروس

 • قرینه سازی ابرو عروس

 • اصلاح صورت و ابروی عروس

 • اپیلاسیون بدن عروس

 • فون بدن عروس

میکاپ و آرایش تخصصی عروس

زیبایی پسندی در روح هر بانویی نهفته است و این میل به زیبایی در روز مهمی مثل عروسی به اوج خود می رسد. هر دختری از کودکی زیبایی وصف ناپذیری برای خود در این روز متصور می شود.بنابراین آرایش این روز مهم با آرایش روزمره باید بسیار متفاوت باشد. و از ماه ها قبل از روز عروسی باید به دنبال یک فرد ماهر در این حوزه باشد. وقتی صحبت از آرایش و میکاپ روز عروسی به میان می آید بسیاری فکر می کنند ،حتما باید از آرایش های بسیار غلیظ که صورت را به طور کلی تغییر می دهد استفاده شود .در صورتی یک میکاپ و آرایش بی نقص ویژگی های طبیعی صورت شما را به صورت ماهرانه ای تقویت و عناصری که به جذابیت صورت شما کمک می کند را برجسته می کند.

گریم تخصصی عروس 

گریم عروس شامل مجموعه تکنیک هایی می شود که به وسیله ی آن تعادل بین اجزا و عناصر صورت عروس برقرار می شود و معایب و نواقص آن را برطرف می کند.به زیباسازی هر چه بیشتر چهره عروس کمک می کند. و ماندگاری آرایش عروس را تثبیت می کند . برای گریم عروس ابتدا به زیرسازی پوست عروس پرداخته می شود .و مهمترین نکته در شروع میکاپ تخصصی  و گریم عروس زیرسازی  پوست است . زیرا اگر پوست و زیرساز آن به خوبی بهبود نیافته باشد ، با پوسته پوسته شدن و عرق کردن تمام آرایش را خراب می کند.با گریم و زیرسازی پوست و رفع نواقص آن آرایش کیفیت خود را حفظ می کند.

شینیون حرفه ای عروس 

شینیون مو یکی از تکنیک ها و روش های آرایش موست که به عمل فرم دادن و مدل دادن و حجم دادن به موها اطلاق می شود. در این سبک آرایش مو ، موها به صورت باز ،نیمه باز و یا بسته آرایش می شوند . در شینیون موی بسته موها می تواند ساده یا کار شده باشد .در شینیون کار شده موها با وسایل تزیینی مثل مروارید ،گل ،تل و … دیزاین می شود .در شینیون موی باز موها با مدل های  بابلیس ،فر یا ساده به صورت رها قرار می گیرند . در شینیون باز از تاج ظریف برای تزیین موهای عروس استفاده می شود . در شینیون نیمه باز بخشی از موهای عروس به صورت باز و بخشی دیگر به صورت بسته قرار می گیرند . آن بخش از موها که باز است با مدل براشینگ و یا بابلیس حالت دار می شوند. شاید فکر کنید شینیون فقط مخصوص موهای بلند است ،در صورتی که موهای کوتاه هم تکنیک خاصی برای شینیون دارد و یک شینیون کار ماهر با اضافه کردن مو به موهای کوتاه مدل های زیبایی خلق می کند.

رنگ مو و مش و بالیاژ عروس

رنگ موی عروس یکی از الویت هایی است که چندین روز قبل از مراسم عروسی باید به آن پرداخته شود و به لحظات آخر سپرده نشود. در انتخاب رنگ مو باید به رنگ پوست خود نیز توجه کنید . برای پوست های با رنگ گرم از رنگ های گرم باید استفاده شود. و برای رنگ پوست های سرد از تناژهای سرد باید استفاده شود.  برای عروس هایی که نمی خواهند تمام موهای خود را رنگ کنند، هایلایت و مش و بالیاژ از انتخاب های مناسب می باشد. در انتخاب رنگ مو باید به مدل شینیون موهای خود نیز باید توجه کنید .

خدمات ناخن و زیباسازی ناخن عروس

دست های عروس از اجزایی هستند که زیبایی آن ها در استایل کلی عروس تاثیر گذار است و هم در مراسم عروسی و هم عکس هایی که از آن باقی می ماند نقش ایفا می کند .بنابراین برای کاشت ناخن نباید شتاب زده عمل کرد و لازم است ناخن کار و سالن زیبایی را انتخاب کنید که در این کار حرفه ای باشند و طرحی که شما ارائه می دهید را کاملا شبیه همان برای شما اجرا کنند .بهترین طرح ها برای کاشت ناخن عروس ،رنگ های سفید و شیری با تزیینات نگین و اکلیل و یا مدل های فرنچ می باشد.

 

پاکسازی و لایه برداری پوست عروس

هر عروسی علاقه دارد تا در مهمترین روز زندگی خود که زیبایی حرف اول را برایش می زند ،پوستی شاداب و درخشان داشته باشد . به همین دلیل مشاوران حوزه زیبایی عروس پیشنهاد می کنند حداقل از یک هفته قبل از شروع مراسم پوست خود را پاکسازی و لایه برداری کنند . این پاکسازی و لایه برداری پوست زیربنای یک میکاپ و آرایش عالی برای صورت است .در پکیج خدمات عروس یکی از مهمترین آیتم ها پاکسازی و لایه برداری پوست است.

 

لمینت و اکستنشن مژه عروس

هر عروسی شایسته این است که در مراسم عروسی خود زیباترین چشم ها را داشته باشد .مژه در آرایش چشم عروس نقش بسیار پر رنگی دارد.حتی با انتخاب مدل اکستنشن مژه ،به چشم های عروس می توان فرم داد .اکستنشن و لمینت مژه یکی از خدمات عروس است که زیبایی چشم های شما را تضمین می کند.

قرینه سازی ابرو عروس

ابروها در میکاپ از اجزای اساسی هستند، به همین دلیل قرینه بودن و مرتب بودن آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین واسطه آرایشگاه ها در پکیج خدمات عروس، خدمات قرینه سازی ابرو را قرار دادند تا عروس هایی که ابروهای نامتقارن یا کم پشت دارند، قبل از عروسی با روش های میکروبلیدینگ، فیبروز و … ابروهایی پرپشت و متقارن و زیبا داشته باشند.

اصلاح صورت و ابروی عروس

یک الی دو روز قبل از روز عروسی اصلاح صورت و ابروی عروس باید انجام گیرد. برای اصلاح صورت از روش هایی که قبلا استفاده کرده اید و روی پوست شما حساسیتی ایجاد نکرده است باید استفاده کنید. آزمون و خطا را کنار بگذارید و از مطمعن ترین روش که جوش یا آکنه و قرمزی روی پوست شما ایجاد نکرده توسط افراد متخصص استفاده کنید.

اپیلاسیون بدن عروس 

اپیلاسیون عروس یکی دیگر از خدمات عروس است که در پکیج زیبایی عروس ارائه می گردد ، و برای رفع موهای زائد قبل از عروسی لازم و ضروری است . در سالن های زیبایی با وکس و موم گرم اقدام به برطرف کردن موهای زائد عروس می کنند.

فون بدن عروس

بعضی عروس ها استرس این را دارند رنگ صورت و آرایش آن ها با رنگ بدنشان همخوانی نداشته باشد و یا تیرگی، لک و یا قرمزی پوست آن ها زیبایی آن ها را تحت الشعاع قرار دهد. فون بدن عروس پوست عروس ها را صاف و یکرنگ و یکدست می کند.