لیاناصفحه سالن

آدرسپیروزی

5

رنگ ابرو

یکی از خدمات زیبایی که از محبوبیت خاصی در میان بانوان برخوردار است، خدمات مربوط به رنگ ابرو است. رنگ ابرو تاثیر بسیار زیادی در جذابیت و شادابی چهره دارد. معمولا سالن های زیبایی با توجه به مهارت، تجربه و تخصصی که در این زمینه کسب کرده اند، می توانند بهترین رنگ ابرو را متناسب با رنگ پوست و مو برای مشتریان در بیاورند. از آن جایی که ابروها نقش مهمی در زیبایی و جذابیت چهره دارند، بسیار مهم است که برای رنگ آن از چه متریال و موادی استفاده شود. به همین جهت بهتر است پیش از هر کاری، نسبت به کیفیت و سلامت ترکیبات رنگ ابرو اطمینان حاصل کنید. در سایت برورو بهترین ارایشگاه های رنگ ابرو و سایر خدمات را لیست کرده ایم و در اختیار افراد قرار داده ایم تا با مقایسه نمونه کارها ، بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند.


چه سالن ها و مراکز تخصصی برای رنگ ابرو مناسب هستند؟

رنگ کردن ابرو تاثیر زیادی در با طراوت نشان دادن حالت چهره دارد. از آن جایی که تار ابرو نسبت به تار مو کمی نازک تر و حساس تر است، پیشنهاد می شود حتما خدمات ابرو را از مراکز تخصصی رنگ ابرو دریافت کنید. یک سالن زیبایی خوب برای رنگ ابرو از بهترین و مرغوب ترین محصولات استفاده می کند که علاوه بر رنگ ابرو، تارهای مو را در برابر آسیب مقاوم و ویتامینه می کند. اگر شما هم این سوال را از خود می پرسید که واسه رنگ ابرو حرفه ای کجا برم؟ بهتر است به مواردی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، دقت داشته باشید. این موارد جزء فاکتورهای مهمی هستند که یک آرایشگاه رنگ ابرو آن ها را در نظر می گیرد.

 • رعایت اصول و نکات بهداشتی در کار
 • استفاده از ترکیب رنگ های کاربردی و مناسب با پوست افراد
 • تست حساسیت پیش از شروع کار
 • استفاده از مواد ویتامینه برای تقویت رنگ ابرو
 • حفظ سلامت و ضخامت تار ابروها و...

قیمت رنگ ابرو در سالن زیبایی در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

قیمت رنگ ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد و تعرفه ثابت و مشخصی ندارد. در بهترین آرایشگاه رنگ ابرو ، هزینه رنگ ابرو زنانه می تواند با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین شود. در ورود به سال جدید لیست قیمت ها همراه با تغییرات و نوساناتی به مشتریان ارائه می شود. از جمله مهم ترین مواردی که بر قیمت رنگ ابرو در سال 1402 تاثیرگذار هستند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع و جنس ابرو مراجع و میزان رنگ پذیری تار ابروها
 • کیفیت مواد اولیه و اصل بودن رنگ ابروی استفاده شده
 • برند تولیدکننده رنگ ابرو
 • میزان تخصص، مهارت و تجربه پرسنل سالن در رنگ کردن ابرو
 • نتیجه نهایی کار و مطابقت آن با درخواست مشتری
 • تورم حاکم در بازار و تاثیر آن بر قیمت مواد آرایشی و بهداشتی
 • هزینه محصولات جانبی برای رنگ ابرو، همچون کرم های تقویت کننده

با توجه به این موارد می توان نتیجه گرفت قیمت رنگ ابرو زنانه و مردانه برای هر مجموعه زیبایی متفاوت است. از این رو توصیه می شود مشتریان و زیباجویان برای اینکه به طور دقیق بدانند قیمت رنگ ابرو چقدر است، لازم است پیش از رزرو نوبت، لیست قیمت روز خدمات را از نمایندگان سالن درخواست کنند.


سالن های زیبایی برای بهترین رنگ ابرو از چه برندهایی استفاده می کنند؟

همه مشتریان به دنبال بهترین رنگ ابرو هستند. رنگ ابرو در برندها و مدل های مختلفی به بازار عرضه می شود. از این رو طبیعی است که محصولات از نظر کیفیت تفاوت هایی با یکدیگر داشته باشند. سالن های زیبایی معمولا در روش رنگ کردن ابرو به شکلی عمل می کنند که نتیجه نهایی کار با رنگ پوست و موی مشتری بیشترین همخوانی و مطابقت را داشته باشد. 

آن ها سعی می کنند از بهترین برندها برای رنگ مو استفاده کنند که ماندگاری بالایی داشته و جلوه ای خاص و منحصر به فرد به ظاهر افراد می بخشد. در روش رنگ ابرو مهم ترین فاکتوری که می بایست در نظر گرفته شود، تناسب رنگ ابرو با رنگ پوست، رنگ چشم و رنگ موی افراد است. بهتر است پیش از رنگ ابرو به راهنمای انتخاب رنگ دقت داشته باشید:

 • بهترین رنگ ابرو برای پوست گندمی: برای پوست های گندمی، ابروهای تیره بهترین گزینه هستند. اگر ابروهای روشنی دارید، می توانید با تیره کردن آن جذابیت چهره خود را دو چندان کنید.
 • بهترین رنگ ابرو برای موی مشکی: انتخاب رنگ ابرو برای چشم مشکی و موی مشکی بسیار راحت است. در واقع می توان طیف گسترده ای از رنگ ابرو را برای چشم ها و موهای مشکی انتخاب کرد. اما معمولا رنگ ابرویی که یک یا دو درجه روشن تر از رنگ مو باشد. گزینه مناسب تری است.
 • بهترین رنگ ابرو برای پوست سفید: اگر پوست سفید و روشنی دارید و می خواهید ابروهای خود را رنگ روشن کنید، بهتر است از ابروکار خود در بهترین سالن زیبایی رنگ ابرو بخواهید که تنها یک درجه ابروهای خود را روشن تر کند.
 • بهترین رنگ ابرو برای پوست سبزه: به طور کل رنگ ابروی روشن هماهنگی بیشتری با پوست های تیره و سبزه دارد.
 • بهترین رنگ ابرو برای چشم عسلی: معمولا رنگ های بلوند، بلوند تیره، بلوند توت فرنگی و... گزینه های مناسبی برای رنگ ابرو هستند که با چشمانی عسلی، جذابیت بیشتری به چهره فرد می دهند.


آرایشگاه خوب برای رنگ ابرو کجاست؟

پیدا کردن یک آرایشگاه خوب برای رنگ ابرو ممکن است کاری دشوار باشد، اما با توجه به توصیه‌های زیر می‌توانید به بهترین آرایشگاه رنگ ابرو دست پیدا کنید:

پرسش از دوستان و آشنایان: اگر دوستان و آشنایانی در اطراف شما به تازگی رنگ ابرو داشته‌اند، می‌توانید از آن‌ها پیشنهادات و نظرات در مورد آرایشگاه‌هایی که از خدمات رنگ ابرو استفاده کرده‌اند، بگیرید و بهترین سالن زیبایی رنگ ابرو خود را انتخاب کنید.

جستجوی آنلاین: با جستجو در اینترنت و وب‌سایت‌های مرتبط با آرایشگاه‌های ابرو، می‌توانید به دنبال نظرات و امتیازات مشتریان در مورد بهترین سالن زیبایی رنگ ابرو بگردید.

بازدید از آرایشگاه‌ها: با بازدید از آرایشگاه‌های مختلف و مخصوصا بهترین سالن زیبایی رنگ ابرو می‌توانید با آرایشگران آن‌ها آشنا شوید و از نظر قیمت و کیفیت خدمات آن‌ها اطلاعات لازم را جمع‌آوری کنید.

با انتخاب بهترین آرایشگاه رنگ ابرو با تجربه و دارای متخصصین ماهر ، می‌توانید به راحتی به نتیجه‌ای با کیفیت برای رنگ ابرو دست پیدا کنید. لیستی از بهترین مکان‌هایی که می‌توانید به آن مراجعه کنید، در مرجع معتبر برورو قابل دسترسی است.

آرایشگاه های رنگ ابرو
نام آرایشگاه های رنگ ابرومدیر سالن زیباییمنطقهتلفن
لیانامهدیه معاشتهران - پیروزی02177752559
بیوسامریم ستاریتهران - سعادت آباد2188681066
نوژاشیما عسگریتهران - سعادت آباد02188080103