لیاناصفحه سالن

آدرسپیروزی

5

فیشیال صورت چیست؟

درباره این سوال که فیشیال چیست باید بگوییم که یکی از خدمات پوست است که این روزها در بهترین آرایشگاه فیشیال پوست ترند شده است و بانوان و آقایانی که به سلامتی و زیبایی پوست خود اهمیت می‌دهند، خواهان این نوع خدمات هستند زیرا فیشیال صورت باعث می‌شود پوست صورت شاداب تر و زیباتر به نظر برسد و از آنجا که زیبایی پوست صورت تاثیر زیادی در جذابیت ظاهری ما دارد. به هر میزان که پوستی سالم تر، شفاف تر و جوان تر داشته باشیم، اعتماد به نفس بیشتری نیز خواهیم داشت. این روزها تنها با یک شستشوی ساده نمی توان به پوستی درخشان و عاری از عیب دست پیدا کرد. رسیدگی به پوست نیاز به یک روتین خاص دارد. در این زمینه مراکز زیبایی، خدماتی ویژه و منحصر به فرد را در نظر گرفته اند تا زیباجویان بتوانند به کمک این خدمات طراوت و نشاط از دست رفته پوست خود را بازگردانند. فیشیال صورت همان خدمت ویژه ای است که به مشتریان ارائه می شود و در بهترین سالن زیبایی فیشیال صورت طرفداران زیادی دارد. در این مطلب با ما همراه باشید تا بهترین آرایشگاه‌ها در زمینه فیشیال تخصصی را به شما معرفی کنیم و اطلاعات بیشتری به شما بدهیم.


انواع فیشیال صورت در بهترین آرایشگاه ها

انواع مختلف فیشیال صورت در بهترین آرایشگاه ها انجام می‌شود و انتخاب نوع فشیال مناسب به نیازهای پوستی شما بستگی دارد. اگر پوست شما سالم است، مدل کلاسیک گزینه خوبی است. اگر پوست شما خشک یا حساس است، مدل آبرسان آن مناسب است. اگر پوست شما مستعد آکنه یا جوش است، انجام فیشیال صورت برای درمان مشکلات پوستی شما مناسب است.


بهترین مراکز تخصصی برای فشیال پوست صورت کجاست؟

اگر بخواهیم تعریفی ساده و مختصر در رابطه با فشیال پوست صورت داشته باشیم، می توانیم این عملیات را اینگونه شرح دهیم: فشیال به مجموعه ای از خدمات پوست جهت لایه برداری، پاکسازی و آبرسانی عمیق پوست گفته می شود که سلول های مرده پوست را از بین برده و منافذ صورت را می بندد.

فشیال پوست مزایای بسیار زیادی دارد. اما برای برخی افراد این سوال پیش می آید که آیا واقعا مواد و ترکیباتی که برای فشیال پوست استفاده می شوند مشکلی ایجاد نمی کنند؟ در پاسخ به این سوال می بایست بگوییم، بهتر است برای دریافت خدمات فیشیال تخصصی تنها یک بار در ماه به مراکز زیبایی مراجعه کنید و از میزان تجربه و مهارت متخصصین سالن اطمینان حاصل کنید.

این تصور که انجام فشیال به طور پی در پی و در جلسات با فواصل کم می تواند موثر باشد، بسیار اشتباه است. تعداد جلسات مورد نیاز برای فشیال پوست صورت برای هر فردی متفاوت است و همه چیز بستگی به نوع پوست دارد. برای دریافت لیست بهترین سالن زیبایی فشیال صورت می توانید به سایت های معتبر مراجعه کنید.


مراکز تخصصی و حرفه ای فشیال پوست صورت چه ویژگی هایی باید داشته باشند؟

برای انجام فشیال پوست، دقت در انتخاب سالن زیبایی فیشیال صورت بسیار حائز اهمیت است. موادی که در پاکسازی صورت مورد استفاده قرار می گیرند، به صورت مستقیم به منافذ و لایه های عمیق پوستی اثر می گذارند. بنابراین لازم است این خدمات را در مراکزی انجام دهید که از کیفیت محصولات آن ها اطمینان کافی دارید. اگر به دنبال یک بهترین آرایشگاه فیشیال صورت هستید لازم است فاکتورهای مختلفی را در نظر بگیرید.

معمولا بهترین آرایشگاه فیشیال صورت دارای ویژگی های زیر هستند:

•   بهترین سالن زیبایی فیشیال صورت مجوزهای لازم را از وزارت بهداشت دریافت کرده است.

•   بهترین سالن زیبایی فیشیال تخصصی صورت از بهترین و مرغوب ترین متریال روز دنیا استفاده می کند.

•   متخصصین بهترین سالن زیبایی فیشیال پوست بیشترین آشنایی را با انواع پوست داشته و پس از بررسی کامل پوست، مواد مناسب برای پاکسازی پوست را انتخاب می کنند.

•   بهترین آرایشگاه فیشیال صورت، قیمت فیشیال صورت مناسبی را برای مشتریان خود و خدمات فیشیال پوست در نظر می گیرد.


مراحل انجام فشیال صورت در آرایشگاه

مراحل انجام فشیال پوست صورت در بهترین آرایشگاه فیشیال صورت به شرح زیر است:

•   پاکسازی پوست صورت به کمک مواد پاک کننده

•   لایه برداری پوست صورت با استفاده از محصولات بهداشتی مناسب پوست هر فرد. معمولا در این مرحله از اسکراب های مخصوص پوست چرب، خشک و معمولی استفاده می شود.

•   در این مرحله با استفاده از دستگاه بخور، به تمامی سطح پوست صورت و گردن بخور اعمال می شود. بخور کمک می کند تا جوش های سر سیاه و سر سفید پوست به طور کامل باز شده و عملیات تخلیه جوش ها راحت تر انجام شود.

•   فیشیال صورت در آرایشگاه با استفاده از یک وسیله فلزی مخصوص، تمام جوش های سرسیاه پوست تخلیه و خارج می شوند.

•   ماساژ پوست صورت

•   استفاده از ماسک مناسب پوست صورت

•   استفاده از تونر مناسب برای تنظیم سطح PH پوست

•   استفاده از آبرسان ها و کرم های مرطوب کننده مناسب پوست


قیمت فشیال صورت در آرایشگاه چقدر است؟

یکی از دغدغه هایی که افراد در سر می پرورانند، هزینه فشیال صورت است. به نظر شما قیمت فشیال پوست صورت سال 2023 چه تفاوتی با قیمت آن در سال گذشته دارد؟ معمولا هزینه فشیال پوست صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد و سالیانه در مورد آن تجدید نظر می کنند و برای فیشیال صورت قیمت بیشتری در نظر گرفته می شود. از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت فشیال پوست صورت 1402 می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱. کیفیت مواد مصرفی: کیفیت مواد استفاده شده در فرایند پاکسازی و لایه برداری پوست و همچنین قیمت مواد اولیه در بازار و برند محصولات مورد استفاده در قیمت فشیال صورت موثر است.

 ۲. محل آرایشگاه: قیمت فشیال صورت در بهترین سالن زیبایی فیشیال صورت تهران و شهرهای بزرگ با قیمت آن در شهرهای کوچک متفاوت است. 

۳. تجربه و تخصص متخصص پوست: میزان تخصص و مهارت متخصصین پوست در هزینه فشیال صورت موثر است. 

نرخ فشیال پوست مردانه با قیمت فیشیال پوست زنانه کاملا متفاوت است. معمولا بسته به نوع پوست، مشکلات پوست و میزان جوش و آکنه ای که در سطح پوست وجود دارد، هزینه های متفاوتی از مشتریان درخواست می شود. اگر می خواهید بدانید قیمت فشیال پوست چقدر است؟ لازم است ابتدا سری به سایت برورو بزنید. معمولا هر سالن و کلینیک زیبایی با توجه به کیفیت خدماتی که ارائه می کند، لیست قیمت متفاوتی را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

آرایشگاه های فیشیال صورت
نام آرایشگاه های فیشیال صورتمدیر سالن زیباییمنطقهتلفن
لیانامهدیه معاشتهران - پیروزی02177752559
بیوسامریم ستاریتهران - سعادت آباد2188681066
نوژاشیما عسگریتهران - سعادت آباد02188080103