لیاناصفحه سالن

آدرسپیروزی

5

اکستنشن مو

اکستنشن مو چیست؟ اکستنشن مو یک فرایند زیبایی است که می‌تواند به شما کمک کند که به طول و حجم موهایی که همیشه آرزو داشتید، برسید. اکستنشن مو می‌تواند به شما اعتماد به نفس بیشتری بدهد و به شما اجازه می دهد تا به راحتی انواع موی مختلف را تجربه کنید. انتخاب بهترین آرایشگاه اکستنشن مو بسیار اهمیت دارد زیرا در صورت عدم استفاده از مواد با کیفیت آسیب جدی به مو وارد می شود. همچنین باید توجه کرد که قیمت اکستنشن مو به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ذیل به همه این موارد می پردازیم.


لیست بهترین آرایشگاه های اکستنشن مو

یافتن بهترین سالن زیبایی اکستنشن مو، مهمترین گام در فرایند اکستنشن مو است. یک آرایشگاه تخصصی اکستنشن مو، به شما کمک می‌کند تا از بهترین نوع مو برای اکستنشن مو و تکنیک‌های مناسب برای شما استفاده شود. همچنین، آرایشگاه اکستنشن می‌تواند به شما پیشنهاد‌هایی برای نگهداری و مراقبت از موهای اضافه شده‌ی شما ارائه دهند.

برای انتخاب بهترین آرایشگاه اکستنشن مو، می‌توانید به وب سایت های مرجع و معتبری مثل بر و رو مراجعه کرده و نظرات و امتیازات کاربران را درباره آرایشگاه‌های مختلف بخوانید. این نظرات به شما کمک می‌کند تا بهترین آرایشگاه اکستنشن مو پیدا کنید خصوصا در خصوص انتخاب آرایشگاه اکستنشن مو در تهران به دلیل تعدد آرایشگاه ها این موضوع بسیار مهم است. هنگام انتخاب آرایشگاه، باید به عواملی مانند تجربه و مهارت کارکنان، نوع موادی که برای اکستنشن مو استفاده می‌شود، قیمت‌ها و هزینه‌های اضافی و موارد دیگر توجه کنید. پس از انتخاب، در همین سایت می توانید شماره آرایشگاه اکستنشن مو که مناسب می دانید را برداشته برای تعیین وقت هماهنگ کنید.


قیمت اکستنشن مو به چه عواملی بستگی دارد؟

برای آنکه بدانیم قیمت اکستنشن مو چیست باید توجه کرد چه در صورت خرید اکستنشن مو و نصب آن در منزل و چه در صورت نصب در بهترین آرایشگاه، اکستنشن مو، قیمت اکستنشن مو می تواند متفاوت باشد و این به عوامل مختلفی بستگی دارد. در ادامه به برخی از عواملی که بر قیمت اکستنشن مو تأثیر می‌گذارند، اشاره می‌کنیم:

1. مواد استفاده شده در اکستنشن مو:

 نوع موادی که برای اکستنشن مو استفاده می‌شود، به شدت بر قیمت اکستنشن مو تأثیر می‌گذارد. برای مثال قیمت اکستنشن مو طبیعی از قیمت اکستنشن مو مصنوعی گران تر است.

2. تکنیک اجرای اکستنشن مو:

 تکنیک‌های مختلفی برای اکستنشن مو وجود دارد که هرکدام هزینه‌های متفاوتی دارند. برای مثال قیمت اکستنشن مو با لیزر با قیمت اکستنشن مو با کراتین متفاوت است.

3. میزان طول و حجم موهای مورد نیاز برای اکستنشن مو: 

میزان موهای مصنوعی مورد نیاز برای اکستنشن مو، بر قیمت تأثیر می‌گذارد. اگر به دنبال افزایش طول و حجم کامل موهای خود هستید، هزینه‌های بیشتری را باید پرداخت کنید. مثلا قیمت اکستنشن مو شاخه ای به صورت محدود می تواند ارزان تر باشد. برای برخی موارد قیمت اکستنشن مو مردانه به دلیل کوتاه بودن مو پایین تر از بقیه است.

4. کیفیت آرایشگاه اکستنشن مو:

مشخص هست که در بهترین آرایشگاه‌ها، قیمت اکستنشن مو بالاتر است زیرا کار کارکنان با تجربه و مهارت بالاتر، قیمت بیشتری دارد. برای مثال ممکن است قیمت اکستنشن مو رنگی فانتزی در برخی آرایشگاه ها به علت تبحر بیشتر بالاتر باشد.

در نهایت، باید توجه داشت که هزینه اکستنشن مو در بهترین آرایشگاه اکستنشن مو به صورت کلی از چندین عامل تاثیرگذار وابسته است و برای هر فرد می‌تواند متفاوت باشد که به تعدادی از آنها اشاره شد و به برخی دیگر در قسمت های دیگر اشاره شده است. برای مثال در صفحه انواع اکستنشن مو قیمت اکستنشن مو رنگی دخترانه با قیمت اکستنشن مو بافت متفاوت است و همین طور همچنین باید توجه کرد قیمت اکستنشن مو دایمی از موقت آن گرانتر است.


بهترین آرایشگاه اکستنشن مو کجاست؟

یافتن بهترین آرایشگاه اکستنشن مو می‌تواند چالش برانگیز باشد، زیرا در عین حال که باید به دنبال یک آرایشگاه حرفه‌ای و با تجربه باشید باید اطمینان حاصل کنید که از مواد با کیفیت نیز استفاده می شود. برای تشخیص بهترین آرایشگاه برای اکستنشن مو چندین معیار باید مدنظر گرفته شود. اول از همه باید توجه کرد که کارکنان آرایشگاه با تجربه و مهارت بالا باشند. در این صورت آنها می‌توانند به شما پیشنهاد‌هایی برای نوع و تکنیک اکستنشن مو مناسب بدهند و به شما راهنمایی کنند تا موهای مناسب و با کیفیت برای شما انتخاب شود. بعد از آن باید توجه کرد که از مواد با کیفیت برای اکستنشن مو استفاده شود تا نیاز به تعویض موهای مصنوعی کمتر شود.

در نهایت باید گفت که برای پیدا کردن بهترین آرایشگاه اکستنشن مو، می‌توان به نظرات مشتریان قبلی مراجعه کرد و از آنجا که این روزها مراکز زیادی کار اکستنشن مو را با قیمت پایین تری نسبت به سایر آرایشگاه‌ها انجام می دهند، لذا در انتخاب سالن زیبایی به این نکته توجه داشته باشید که مرکز تخصصی اکستنشن مو را انتخاب نمایید زیرا اکستنشن مستقیما پوست سر شما تماس دارد. شما می‌توانید لیست مراکز اکستنشن مو را با مراجعه به سایت برورو، مرجع معرفی خدمات آرایشی و آرایشگاه‌هاست ، که می‌توانید بهترین سالن زیبایی که خدمات مو را ارائه می‌دهند را از میان آنها برگزینید و مطمئن شوید که در انجام خدمات نیز پروتکل های بهداشتی کاملا رعایت می‌شود.


مراکز و سالن زیبایی، اکستنشن مو را با چه روشی انجام می دهند؟

در بهترین سالن زیبایی اکستنشن مو ، روش های متنوعی را برای اکستنشن مو در نظر می‌گیرند و با در نظر گرفتن شرایط مو و سن و نوع فرم صورت، اکستنشن مناسب را بنا به خواست و سلیقه مشتری انجام می‌دهند.

روشهای اکستنشن مو شامل موارد زیر می‌باشد:

  • اکستنشن موی کلیپسی

در این روش مو‌های اضافه به کلیپسی متصل است و به آسانی به مو وصل و از آن نیز جدا می‌شود.

از میان این روش‌ها اکستنشن موی طبیعی آسیب کمتری به مو می‌رساند و برای مدت طولانی‌تری باقی خواهد ماند.

  •  استفاده از چسب در اکستنشن

اکستنشن مو با چسب کراتین ،یکی از روش‌های اکستنشن است که در بسیاری از سالن‌های زیبایی انجام می‌شود اما ماندگاری زیادی ندارد.

  •  اکستنشن مو با رینگ

 در اکستنشن مو مصنوعی از روش اکستنشن مو با رینگ استفاده می‌شود.

  • نصب اکستنشن مو با استفاده از دستگاه لیزر

روش اکستنشن مو با لیزر مانند اکستنشن با چسب کراتین است. دستگاه لیزر حرارت کنترل شده به موی سر می دهد و موها در این روش آسیبی به موها نخواهد رسید و به نوعی روش پیشرفته اکستنشن با چسب می باشد.


اکستنشن موی کوتاه یا کم پشت در آرایشگاه ها چگونه انجام می شوند؟

اگر موهای کوتاه و یا کم پشت دارید و قصد دارید از روش اکستنشن مو برای بلند و پرپشت شدن آنها استفاده کنید، حتما به سالن اکستنشن مو حرفه ای مراجعه نمایید. اکستنشن موی کوتاه یکی از پرطرفدارترین روشهای اکستنشن است و از آنجا که روشهای متفاوتی برای اکستنشن وجود دارد، فرد متخصص بسته به جنس و نوع موها روشی مناسب را برای اکستنشن انتخاب می‌کند.


اکستنشن موی مردانه در سالن زیبایی مردانه قابل انجام است؟

بر خلاف تصور، اکستنشن مو فقط مختص بانوان نیست و اکستنشن موی مردانه نیز در آرایشگاه‌ها قابل اجراست. آقایانی که مشکل کم پشتی مو دارند با اکستنشن، مو های آن ها کمی حالت لَخت و پر پشت به خود می‌گیرد. اکستنشن مو برای آقایان با تکنیک‌های خاص و با استفاده از الیاف مو و مش کردن انجام می‌شود و بدین ترتیب حجم موهای آقایان تقویت می‌شود.


اکستنشن مو در سالن زیبایی چگونه برای عروس خانم ها انجام می شود؟

بسیاری از دختر خانم ها تمایل دارند از اکستنشن مو برای عروسی خود استفاده کنند. ولی باید این نکته را در نظر بگیرند که حدود دو ماه مانده به عروسی، اکستنشن مو را انجام دهند تا وقت مناسب برای ترمیم آن را داشته باشند. ترمیم اکستنشن مو در بهترین آرایشگاه اکستنشن مو معمولا یک هفته قبل از عروسی انجام می‌شود و سعی کنید برای این کار به بهترین سالن اکستنشن مو مراجعه نمایید زیرا اجرای این کار به تخصص بالایی نیاز دارد و اکستنشن مو تاثیر زیادی در زیبایی عروس در بهترین شب زندگی او دارد.


هزینه و تعرفه اکستنشن مو در آرایشگاه ها چگونه محاسبه می شود؟

در بهترین سالن‌ زیبایی اکستنشن مو، قیمت اکستنشن مو با در نظر گرفتن تعداد شاخه هایی که روی مو نصب می‌شوند محاسبه می‌شود.اگر بتوانید موهایی که می‌خواهید در بین موهای خودتان اضافه شوند را از بیون تهیه کنید، مسلما هزینه اکستنشن مو شما پایین تر خواهد آمد. اکستنشن مو به عوامل زیادی بستگی دارد. مثلا هزینه اکستنشن موی طبیعی از موی مصنوعی بیشتر است.اکستنشن موی روشن قیمت بالاتری دارد زیرا سختی کار آن از موی تیره بیشتر است.تعرفه اکستنشن مو برای متخصص اکستنشن که به صورت حرفه ای کار می کند، بالاتر است. سالن‌ زیبایی اکستنشن مو که شناخته شده است و خدمات اکستنشن مو را به صورت تخصصی انجام می‌دهد، هزینه بیشتری نیز دریافت خواهد کرد. می‌توانید لیست بهترین آرایشگاه اکستنشن مو را از سایت برورو بیابید و با خیال راحت یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

 

آرایشگاه های اکستنشن مو
نام آرایشگاه های اکستنشن مومدیر سالن زیباییمنطقهتلفن
لیانامهدیه معاشتهران - پیروزی02177752559
بیوسامریم ستاریتهران - سعادت آباد2188681066
نوژاشیما عسگریتهران - سعادت آباد02188080103