آرایشگاه های کراتینه و پروتئین تراپی

بهترین سالن زیبایی های خدمات کراتین و پروتئین تراپی مردانه و زنانه کدام سالن ها هستند؟

صاف و لخت شدن موها یکی از مواردی است که افراد به آن علاقه مند هستند. افرادی که موهای مجعد و فر دارند، دوست دارند که موهای آنها صاف و لخت بشود زیرا حتی استفاده از نرم کننده  و واکس مو ، سشوار و اتوی مو نیز برای صاف و لخت شدن موهایشان اثری ندارد. اما راحل های بسیار کاربردی برای رفع این مشکل وجود دارد و آن هم،کراتینه و پروتئین تراپی و ریباندینگ مو است. به دلیل این که  کراتینه مو پروسه ای طولانی است و کیفیت موادی که  برای کراتین کردن مو به کار می رود در نتیجه آن تاثیر به سزایی دارد سعی کنید قبل از کراتینه مو به برورو که مرجع خدمات آرایشی است سری بزنید تا مراکز تخصصی کراتینه مو آشنا شوید و از خدمات کراتینه مو حرفه ای توسط بهترین آرایشگاه ها بهره ببرید و داشتن موهایی خوش حالت و صاف را تجربه کنید.البته در نظر داشته باشید که کراتینه مو برای همیشه موهای شما را لخت و صاف نگه نمی دارد و ماندگاری آن تا زمانی است که موهای شما از ریشه رشد نکرده باشند ولی می‌توان گفت که ریباندینگ مو ماندگاری بیشتری دارد البته در صورت انتخاب هر کدام از روش ها، باید برای ترمیم آن به سالن کراتینه مو مراجعه نمایید.طبق توصیه متخصصین، ریباندینگ برای موهای دکلره شده گزینه مناسبی نخواهد بود زیرا در ریباندینگ از مواد شیمیایی بهره گرفته می‌شود و رطوبت اصلی خود را از دست می‌دهند بنابراین ریباندینگ برای موهای رنگ شده و یا دکلره شده پیشنهاد نمی شود و بهتر است که از دیگر روش های صافی مو بهره گیرید.خبر خوش برای آقایان این است که آنها هم می توانند از خدمات کراتینه مو مردانه استفاده کنند. و با انجام کراتین مو حرفه ای از داشتن مو و ریش خوش حالت لذت ببرند.همچنین سایت برورو بهترین گزینه را برای انتخاب سالن زیبایی کراتین مو به شما پیشنهاد خواهد داد.

 

چرا کراتینه کردن مو در آرایشگاه بهتر از کراتین مو در خانه است؟

بسیاری از افراد ترجیح می دهند که کراتینه مو در منزل انجام شود. و روش های متعددی برای کراتینه مو در خانه وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند:

کراتینه مو با سس مایونز:

یک روش کراتینه در خانه استفاده از سس مایونز است که به دلیل ترکیبات زرده تخم مرغ، سرکه، روغن است برای صافی و لخت شدن مو در منزل به کار می رود. روغن کانولا ، سرکه و تخم مرغ که در سس مایونز وجود دارد هر کدام خواص ویژه ای برای موها خواهند داشت.

کراتینه مو با آلوئه ورا:

در بخش زیبایی آلوئه ورا مورد پسند بسیاری از افراد قرار می گیرد زیرا حدود ۷۵ ماده مغذی و مفید در آلوئه ورا وجود دارد که هر یک نقشی در سلامت و بهبود کیفیت مو دارند. در روش کراتینه مو با آلوئه ورا  به روش های گوناگون از آلوئه ورا  استفاده می شود به طور مثال استفاده از ژل آلوئه ورا ،اسپری و یا ترکیب آلوئه ورا با مواد طبیعی 

کراتینه مو با تخم مرغ:

برخی افراد از کراتینه مو با تخم مرغ استقبال می کنند. استفاده از تخم مرغ از دیرباز برای تقویت و صافی مو استفاده می شود.

کراتین مو با ماست ،کراتین مو با روغن زیتون و کراتینه مو با برنج ،موز و …  روشهای دیگر کراتین خانگی است.

با توجه به روشهای ذکر شده برخی افراد به سراغ استفاده از مواد شیمیایی برای کراتین مو خود در منزل بهره می بند که باید بگوییم این کار ممکن است خطراتی را به دنبال داشته باشد زیرا کراتینه کردن مو به تخصص نیاز دارد و کسانی که در آرایشگاه برای شما کار کراتینه مو را انجام می دهند افراد آموزش دیده و متخصصی هستند که اولا شناخت کافی نسبت به مواد شیمیایی کراتینه و ترکیبات آن دارند و روش کراتینه مو مردانه ،و یا کراتینه مو زنانه و پروتئین تراپی و ریباندینگ در آرایشگاه را به خوبی می شناسند. 

مراحل کراتینه مو در سالن زیبایی چیست؟ 

قبل از انجام کراتینه باید بدانید بهترین آرایشگاه برای  خدمات کراتینه مو چه آرایشگاهی است و اصولا کراتین مو شامل چند مرحله می شود؟ و حتی چگونه انجام می‌شود؟ این دانسته ها به شما کمک می کند در حسن انجام آن صبوری بیشتری به خرج بدهید زیرا کراتینه کردن مو پروسه زمان بری است.

و شما می توانید از آرایشگاه خود بپرسید که کراتینه کردن مو چه قدر طول  میکشد؟ و به این ترتیب می توانید  زمان خود را برای انجام این کار مدیریت کنید.

معمولا کراتینه مو شامل مراحل زیر است:

شستن مو با شامپو

هیدروژن رسانی به مو

خشک کردن مو

تقسیم بندی مو

گذاشتن مواد کراتینه روی مو

فرصت دادن به مو برای جذب مواد کراتینه

براشینگ مو با سشوار

قرنطینه کردن مو

قیمت و هزینه کراتین مو در مراکز زیبایی و آرایشگاهها در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟ 

قیمت کراتین و پروتئین تراپی و ریباندینگ مو به عواملی نظیر میزان مواد مصرفی و حجم و اندازه موهای شما بستگی دارد، طبعا مهارت آرایشگاه ها و موقعیت مکانی سالن زیبایی که کار کراتینه را برای شما انجام می دهند نیز بر  تعرفه کراتینه مو و ریباندینگ تاثیر می‌گذارد. شما با انتخاب سالن حرفه ای برای انجام کراتینه مو و پرداخت هزینه کراتینه مو و ریباندینگ در واقع روی موهای خود سرمایه گذاری می‌کنید زیرا انجام آنها به صورت اصولی مستقیما با سلامت و زیبایی شما که گرانبهاترین سرمایه انسان است ارتباط دارد. در سایت بر و رو ،علاوه بر این که می توانید سالن زیبایی تخصصی ای را  برای کراتینه مو برگزینید ، از قیمت کراتینه و ریباندینگ مو ۱۴۰۲ نیز مطلع شوید.