• تهران

سالن زیبایی خیابان ایران

خیابان ایران یکی از خیابان‌های قدیمی و اصیل تهران است که در محله دولت سابق، از محلات قدیمی و گران در شرق تهران به‌شمار می‌آید. خیابان ایران در دوره قاجار به نام «سقاباشی» نامیده می‌شد و در آن زمان، محله‌ای تجاری و مسکونی بود. امروزه این خیابان اماکن تجاری، تفریحی و سالن های زیبایی زیادی دارد.


ویژگی‌های آرایشگاه خیابان ایران

 آرایشگاه های خیابان های ایران هر روزه شاهد افراد زیادی هستند که برای انجام خدمات زیبایی به آنجا مراجعه می‌نمایند. آرایشگاه هایی که در نوع خود بی نظیرند و با ارائه خدمات با کیفیت، توجه و رضایت مشتریان را به خود جلب کرده اند. کارکنان بهترین آرایشگاه خیابان ایران افرادی کارآزموده و متخصص هستند که با شرکت در دوره های ورکشاپ ، اطلاعات خود را به روز می‌نمایند تا نیازهای مشتریانشان برآورده شود.

سالن زیبایی خیابان ایران با رعایت اصول بهداشتی، استفاده از مواد اولیه با کیفیت و اصل سعی بر این دارد که سلامتی مشتریانش را تامین کند. زیرا در این سالن‌های زیبایی، کلیه تجهیزات و خدمات با پوست و موی افراد در ارتباط است و برای یک آرایشگر متعهد سلامتی مراجعه کنندگان اولویت اصلی محسوب می‌شود.۲۰۰۰۰ هزار نمونه کار در دسته های:

بَر و رو
اینماد بَر و رو