• میکاپ عربی

نمونه کار میکاپ عربی

میکاپ عربی یک مدل آرایش شرقی است که در جوامع عربی و خاورمیانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سبک آرایش به طور کلی شامل استفاده از رنگ‌های درخشان و زیبا، قلم‌های چشم که نوک بلندی دارند، پودرهای روشن‌کننده است. 

 

مدل های مختلف میکاپ عربی سال ۲۰۲۳

در میکاپ عربی، تأکید بر چشمان قوی و درخشان است که با استفاده از قلم چشم، مژه مصنوعی و سایه چشم به دست می‌آید. همچنین، در این سبک آرایش، لب‌هایی با رنگ‌های شاد و جذاب نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

از دیگر ویژگی‌های میکاپ عربی می‌توان به استفاده از پودرهای روشن‌کننده برای تاکید بر آرایش های دیگر و استفاده از رژگونه برای تقویت رنگ لب‌ها اشاره کرد.

با توجه به اینکه میکاپ عربی در کشورهای مختلفی مانند عربستان، امارات، عراق، لبنان و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد، به همین دلیل این سبک آرایش می‌تواند بسیار متنوع باشد و شامل مدل‌های مختلفی از جمله مدل‌ میکاپ عربی لایت، میکاپ عربی شاین، میکاپ عربی دخترانه و میکاپ عربی خلیجی می‌باشد. 

در میکاپ عربی غلیظ، تأکید بر چشمان درخشان و گیرا است که با استفاده از قلم چشم، مژه مصنوعی و سایه چشم به دست می‌آید. همچنین، در این سبک آرایش، لب‌هایی با رنگ‌های تیره نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای مشاهده عکس میکاپ عربی می‌توانید به سایت برورو مراجعه نمایید و در صفحه آرایشگاه مورد نظرتان، اطلاعات مورد نظر را درباره میکاپ عربی در آن آرایشگاه به دست آورید.

بَر و رو
اینماد بَر و رو