• شینیون و کرلی

مدل شینیون جدید

مدل شینیون مو یکی از روش های تزیین و جمع کردن مو است که در دنیای زیبایی و آرایش بسیار پرطرفدار می‌باشد و خانمها بیشتر در مراسم‌های رسمی و مهم از این مدل تزیین مو استفاده می‌کنند. مدل شینیون جدید مو بسیار متنوع است و هر کدام از انواع آن، دارای ظاهر و اندازه متفاوتی هستند و بسته به شرایط چهره و لباس مشتری و سلیقه او پس از دیدن عکس شینیون مو انتخاب می‌شوند. مدل شینیون مو انتخابی شما می‌تواند بر اساس فرم صورتتان، نوع موهایتان و مجلسی که می‌خواهید در آن شرکت کنید، متفاوت باشد. معروف ترین انواع شینیون مو جدید ، شینیون باز و بسته، شینیون ساده مجلسی، شینیون جمع پایین، نیمه باز اروپایی و شینیون لاکچری است. البته باید گفت از آنجا که مدل کرلی مو و مدل شینیون مو یک چیز کاملا سلیقه ای است هر روز یک مدل شینیون جدید ایجاد می شود. آنچه که مهم است این است که برای انتخاب نهایی مشاهده عکس شینیون مو را فراموش نکنید تا فرد بتواند به طور آگاهانه تری به انتخاب بپردازد. در خصوص مدل موی کرلی نیز باید گفت مدل موهای فر بسیار متنوع است. پس کارتان هنگام انتخاب سخت است. اما نگران نباشید. با مشاهده نمونه کار شینیون و کرلی می توان تصمیم بهتری برای انتخاب آن گرفت.

 

انواع مدل شینیون

همانطور که گفته شد مدل های شینیون مو متنوع است که بر اساس شرایط مختلف فرد می تواند متفاوت باشد. از محبوب ترین انواع مدل‌های شینیون جدید ، شینیون موی کوتاه ساده، شینیون دم اسبی، مدل مو شینیون باز، شینیون موی کوتاه باز و شینیون مو کوتاه مجلسی است. البته باید گفت آنچه که مورد توجه بیشتری است داشتن یک مدل شینیون مو ساده و شیک و یا مدل جدید است. به طور کلی باید گفت مدل های شینیون مو را می توان در دسته های زیر در نظر گرفت:

 • شینیون مو کوتاه

شینیون مو کوتاه برای افرادی که موی کوتاه دارند بسیار محبوب است. این نوع شینیون مانند بقیه مدل ها، انواع مختلفی دارد. از مدلهای محبوب این شینیون باز موی کوتاه جدید، شینیون ساده موی کوتاه، شینیون موی کوتاه مجلسی، شینیون موی کوتاه برای عروسی و مدل شینیون موی کوتاه جدید هستند که به عنوان شینیون موی کوتاه شیک در نظر گرفته می شوند.

 • شینیون موی بلند

خانم هایی که موی بلند دارند به این نوع نمونه کار شینیون روی می آورند. البته باید گفت که این مدل موی شینیون می تواند به حالت های مختلفی از جمله شینیون نیمه باز موی بلند باشد.

 • شینیون موی باز

نمونه کار شینیون باز برای انواع موها با اندازه های مختلف استفاده می شود و در میان انواع شینیون باز، شینیون باز موی متوسط، شینیون باز موی کوتاه، مدل شینیون باز موی متوسط عروس، شینیون ساده باز و شینیون باز با موی اضافه بسیار محبوب هستند. البته هر روز یک نوع مدل موی شینیون باز جدید ترند می شود و نمی توان گفت کدام مدل موی شینیون باز ‌ پرطرفدارتر یا زیباتر است. این نوع شینیون برای شینیون دخترانه نیز استفاده می شود که البته در میان مدل های مختلف شینیون باز دخترانه بسیار محبوب هم است. باید توجه داشت که هر روز یک نوع شینیون باز جدید ترند می شود و مهم تناسب آن با چهره مهم است نه داشتن شینیون جدید. یکی از مدل‌های دیگر که برای این شینیون می‌تواند استفاده شود، شینیون کرلی است. شینیون کرلی بسته یکی از مدل‌های جدید و ترند است که می‌توانید از این مدل در مراسمات مختلف استفاده کنید.

 • شینیون بسته

به نظر می رسد این شینیون قدیمی ترین مدل آن است. در این شینیون مو، موها کاملا بسته می شود و میتوان به آن طرح های مختلف داد و با زیورآلاتی مثل مروارید آن را تزئین نمود. از قدیمی ترین انواع آن مدل شینیون اروپایی ساده است که در این مدل موها به صورت شینیون جمع پایین در آمده که به آن شینیون گوجه ای و مدل مو کرلی کوتاه جمع نیز گفته می شود. 

 • شینیون مو ساده

اگر نمونه کار شینیون هیچ طرح خاصی به همراه نداشته باشد به آن شینیون مو ساده هم گفته می شود. این مدل برای شینیون بچه گانه و زنانه نیز استفاده می شود که البته باید توجه نمود بسته به شرایط مو و چهره شخص انواع مختلف مدل های شینیون بسته به افراد توصیه می شود. همچنین باید گفت، این مدل در برخی از انواع مدل شینیون اروپایی جدید نیز دیده می شود و البته شینیون بسته جدید بسیار متنوع است.

 • مدل شینیون نیمه باز

در این نوع نمونه کار شینیون همینطور که از اسم آن مشخص است برخی از موها بسته و برخی به صورت باز نگه داشته می شود. این نوع شینیون هم طرفدارهای زیادی دارد و با توجه به فرم صورت و شرایط مو برای برخی افراد مناسب است. البته مانند همه مدل های شینیون برای همه مدل ها هر روز یک مدل مو شینیون نیمه باز جدید ایجاد می شود که در میان انواع آن مدل شینیون نیمه باز اروپایی و شینیون نیمه باز عروس بسیار معروف است. اگر عروس هستید و می‌خواهید یک مدل مناسب برای خودتان انتخاب کنید، حتما قبل از انتخاب نهایی، بازدید عروس انجام دهید و به صورت حضوری صحبت کنید و از نزدیک نمونه کارها را مشاهده کنید تا با اطمینان بیشتری انتخاب کنید و یک مدل مناسب را برای خودتان در این روز انتخاب کنید.

مدل شینیون موی ساده و شیک برای مهمانی

دنیای شینیون‌ها دنیای متنوع و جذابی است که می‌تواند هر خانمی را با هر سلیقه‌ای مجذوب خود کند. فرقی نمی‌کند موهای شما بلند باشد یا کوتاه، مجلسی یا ساده، در هر صورت مدل شینیون مناسب شما وجود دارد.

مدل‌های شینیون ساده و شیک برای افرادی که به دنبال ظاهری آراسته و در عین حال ساده هستند، مناسب است. مدل‌های شینیون موی بلند و کوتاه نیز برای هر نوع مویی قابل اجرا هستند. اگر به دنبال مدل‌های جدید و ترند هستید، می‌توانید مدل‌های شینیون مجلسی را امتحان کنید. مدل‌های شینیون باز، و مدل‌های شینیون موی بلند، از جمله مدل شینیون موی ساده و شیک برای مهمانی هستند که می‌توانید برای مجالس از آن‌ها استفاده کنید. با کمی جستجو و سلیقه می‌توانید مدل شینیون مناسب خود را پیدا کنید و در هر مجلسی بدرخشید.

مشاهده انواع نمونه کار شینیون مو چه کمکی به انتخاب ما می‌کند؟

شینیون مو انواع مختلفی دارد از مدل شینیون اروپایی گرفته تا شینیون ساده مجلسی این تنوع در نمونه کار شینیون موجب می شود تصمیم گیری درباره شینیون مناسب سخت شود. اگر شما هم جز آن دسته از بانوانی هستید که همواره به دنبال مدلهای شینیون جدید می‌باشید، بهتر است قبل از مراجعه به سالن زیبایی، در سایت های مرجع زیبایی مثل بر و رو تمام نمونه کار های شینیون مو و مدل جدید شینیون مو های مختلف را بازدید کنید و پس از مشاهده عکس شینیون مو و جدیدترین نمونه کارها به انتخاب یک سالن زیبایی بپردازید. یکی از مزیت های مشاهده عکس شینیون مو این است که می‌توان تا حدودی به کیفیت کار آرایشگر پی برد و برای داشتن شینیون شیک، با دیدی بازتر انتخاب آگاهانه داشت.

مدل مختلف شینیون مو با مو طبیعی

این مدل به جهت اینکه در آن از موهای مصنوعی استفاده نمی شود به شینیون مو طبیعی معروف است. این نوع شینیون انواع مختلفی دارد که محبوب ترین انواع آن شینیون موی فر طبیعی، شینیون مو با گل طبیعی و شینیون مو با تاج گل طبیعی هستند. 

انواع شینیون با مو مصنوعی

در شنیون موی مصنوعی از موهای مصنوعی کمک گرفته تا حجم موی مورد نیاز برای ایجاد مدل شنیون جدید مورد نظر استفاده شود. این موها می تواند به صورت شینیون بافت یا صاف باشند و غالبا افرادی که موهای کوتاه یا کم پشت دارند یا افرادی که دوست دارند در شینیون خود از رنگ مویی غیر از رنگ موی خود استفاده کنند به شینیون با موی مصنوعی روی می آورند. در کل باید گفت، مدل شینیون مو مصنوعی و طبیعی در ساختار و شکل متفاوت هستند. نمونه کار شینیون مو مصنوعی اغلب به شکل بیشتری به صورت در هم تنیده و سفت می باشند، در حالی که شینیون موهای طبیعی به صورت طبیعی‌تر و نرم‌تری هستند.

 

مدل شینیون موی عروس با تور و تاج

انتخاب مدل موی عروس یکی از مهم‌ترین تصمیمات برای روز عروسی است. مدل مو باید با تور، تاج، لباس و تم کلی عروسی همخوانی داشته باشد. شینیون موی عروس با تور، مدل موی کلاسیک و پرطرفداری است که در عین زیبایی، ظرافت و حجاب را نیز به همراه دارد. مدل موی عروس با تاج، انتخابی ایده‌آل برای عروس خانم‌هایی است که به دنبال ظاهری زیبا و جذاب هستند. برای انتخاب مدل شینیون موی عروس با تور و تاج، باید به فرم صورت، جنس مو، و تم کلی عروسی خود توجه کنید تا بتوانید بهترین و زیباترین مدل را انتخاب کنید.

 

مدل کرلی مو

مدل کرلی مو می‌تواند برای انواع موها، از جمله موهای صاف، موهای موج‌دار و موهای فر، استفاده شود. با این حال، نتایج مدل کرلی مو ممکن است در افراد مختلف متفاوت باشد. به همین دلیل، مشاهده عکس کرلی مو قبل از انجام این روش ضروری است. مشاهده نمونه کار کرلی مو به شما کمک می‌کند تا کیفیت کار را ارزیابی کنید و مقایسه کنید که مدل کرلی مو در افراد مختلف چگونه است. البته هنگام مشاهده عکس کرلی مو باید توجه کنید که کیفیت عکس ها باید خوب باشد تا بتوانید به خوبی عکس را مشاهده کنید. همچنین عکس باید از زوایای مختلف گرفته شده باشند تا بتوانید به خوبی تغییرات ایجاد شده در مو را ببینید. با دقت عکس مدل موی کرلی را مشاهده کنید و به تمامی این نکات دقت کافی داشته باشید. به طور کلی با مشاهده نمونه کار شینیون و کرلی می توان گفت همه مدل کرلی مو زیبا هستند که باید با توجه به اندازه مو و فرم چهره انتخاب شود. البته بهتر است همیشه از مدل کرلی مو جدید آگاه باشیم تا بتوانیم علاوه بر داشتن شینیون متناسب با شرایط خود مطابق با مد روز بهترین شینیون مو را تجربه کنیم. شما در سایت برورو با انواع کرلی مو در سراسر ایران آشنا می شوید و نمونه کار کرلی و شینیون را می بینید.

انواع مدل مو کرلی

مدل موهای کرلی یکی از محبوب‌ترین مدل‌های مو در بین خانم‌ها است. این مدل موها با ایجاد حجم و حالتی زیبا به موها، می‌توانند ظاهری جذاب و گیرا به چهره ببخشند. انواع مختلفی از مدل موهای کرلی وجود دارد که می‌توان با توجه به فرم صورت، طول مو و سلیقه شخصی، یکی از آن‌ها را انتخاب کرد. برخی از پرطرفدارترین مدل موهای کرلی عبارتند از:

 • مدل موی کرلی کوتاه مجلسی: این مدل مو کرلی باز و بسته کوتاه برای خانم‌هایی که موهای کوتاه دارند، مناسب است. موها در این مدل، به صورت لایه‌لایه و با خمیدگی‌های متوسط حالت داده می‌شوند.
 • مدل موی کرلی متوسط: این مدل مو برای خانم‌هایی که موهای متوسط دارند، مناسب است. موها در این مدل به صورت لایه‌لایه و با خمیدگی‌های متوسط یا زیاد حالت داده می‌شوند.
 • مدل موی کرلی بلند: این مدل مو برای خانم‌هایی که موهای بلند دارند، مناسب است. موها در این مدل به صورت لایه‌لایه و با خمیدگی‌های زیاد حالت داده می‌شوند.بانوان و دخترانی که موهای بلند دارند با دیدن عکس شینیون مو کرلی بلند، به سرعت این مدل را انتخاب خواهند کرد.
 • مدل مو کرلی بسته: مدل مو کرلی بسته می تواند یک ظاهر زیبا و شیک برای خانم ها باشد. این مدل مو می تواند برای موقعیت های مختلفی از جمله محل کار، مهمانی یا یک شب بیرون مناسب باشد.
 • مدل مو کرلی نیمه باز: این مدل کرلی یکی از مدل موهای محبوب و پرطرفدار در بین خانم ها است. این مدل مو ظاهری جذاب و شیک به چهره می بخشد و برای موقعیت های مختلف مناسب است.

در مدل مو کرلی نیمه باز، قسمتی از موها به صورت باز و قسمتی دیگر به صورت جمع حالت داده می شوند. می توان قسمت باز موها را به صورت شل و آزاد یا به صورت بافت یا حلقه های کوچک حالت داد. علاوه بر این، مدل موهای کرلی می‌توانند به صورت باز یا جمع حالت داده شوند. مدل موهای کرلی باز برای مجالس و مراسم رسمی مناسب هستند. مدل موهای کرلی جمع نیز برای استفاده روزمره یا فعالیت‌های ورزشی مناسب هستند. برای انتخاب مدل شینیون مو مناسب، می‌توانید از آرایشگر خود کمک بگیرید یا از تصاویر مدل شینیون موهای موجود در اینترنت ایده بگیرید.

baroro