• میکاپ اروپایی

آشنایی با مدل های مختلف میکاپ اروپایی در ۲۰۲۴

این روزها در آرایشگاه های مختلف مدل های میکاپ اروپایی، برای زیبایی و جذابیت بیشتر، ارائه می‌شود. این مدل های میکاپ اروپایی شامل میکاپ شینیون، میکاپ لایت، میکاپ جدید، میکاپ با رژ قرمز و... هستند. در ادامه به بررسی این مدل ها می‌پردازیم.

  • میکاپ اروپایی لایت:

در مدل میکاپ اروپایی، با استفاده از رنگ‌های طبیعی و نیمه شفاف، با هدف ایجاد یک ظاهر طبیعی و ملایم برای صورت انجام می‌شود. در میکاپ اروپایی لایت، از رنگ‌های لایت برای نورانی کردن و برجسته کردن برخی از نقاط صورت استفاده می‌شود.

  • میکاپ اروپایی جدید:

در مدل میکاپ اروپایی، با استفاده از رنگ‌های شفاف و درخشان، با هدف ایجاد یک ظاهر جدید و خاص برای صورت انجام می‌شود. در میکاپ اروپایی جدید، از رنگ‌های شاداب و درخشان برای برجسته کردن و زیبایی بخشیدن به صورت استفاده می‌شود.

  • میکاپ اروپایی با رژ قرمز:

در نمونه کار میکاپ اروپایی با رژ قرمز، از رنگ رژ قرمز برای لب ها استفاده می‌شود. در این مدل میکاپ، چشمان و صورت با رنگ‌های طبیعی و کمرنگ تر آرایش می‌شوند تا تمرکز بیشتری بر روی لب‌های رژ قرمز باشد.

  • میکاپ اروپایی ساده:

در نمونه کار میکاپ اروپایی، با استفاده از رنگ‌های طبیعی و نیمه شفاف، با هدف ایجاد یک ظاهر ساده و طبیعی برای صورت انجام می‌شود.میکاپ اروپایی ساده برای کسانی مناسب است که رنگ‌های سبک و کمی شفاف برای آرایش چشم‌ها و صورت را ترجیح می‌دهند.

  • میکاپ اروپایی برای چشم‌های پف دار:

مدل میکاپ اروپایی، با استفاده از رنگ‌های تیره و سایه‌هایی با بافت خاص، با هدف کمک به کاهش پفی بودن چشم‌ها، میکاپ انجام می‌شود در میکاپ اروپایی برای چشم‌های پف دار از این تکنیک به طور ماهرانه ای در بهترین سالن های زیبایی استفاده می‌شود.

  • میکاپ اروپایی برای چشم های درشت:

در این نوع میکاپ، با استفاده از رنگ‌های تیره و سایه‌هایی با بافت خاص، با هدف کمک به کوچک نمایی و در حقیقت متناسب شدن چشم‌های بزرگ و چشمان درشت، میکاپ انجام می‌شود. میکاپ اروپایی برای چشم های درشت را فقط آرایشگران حرفه ای که به تکنیک های میکاپ مسلط هستند می‌توانند اجرا نمایند لذا انتخاب آرایشگاه مناسب کمک بزرگی به زیباتر شدن میکاپ شما خواهد کرد.

  • میکاپ اروپایی برای چشم‌های گود:

مدل میکاپ اروپایی، با استفاده از تکنیک های خاص ، با هدف کمک به شفاف شدن چشم‌ها و پر کردن فضای چشمان گود، میکاپ انجام می‌شود. میکاپ اروپایی برای چشم‌های گود با هدف جلوگیری از ظاهر گود بودن چشمان انجام می‌شود.

  • مدل میکاپ اروپایی دخترانه:

در نمونه کار میکاپ اروپایی ، با استفاده از رنگ‌های روشن، صورت دخترانه را زیبا و جذاب نشان می‌دهد. در میکاپ اروپایی دخترانه، از رنگ‌های سبک و روشن برای آرایش چشم‌ها و صورت استفاده می‌شود، همچنین از رنگ‌های شاداب و درخشان برای برجسته کردن بخش‌های مختلف صورت استفاده می‌شود.

با توجه به این که میکاپ اروپایی متنوع و متناسب با سلیقه‌های مختلف است، عکس‌های متعددی از این نوع میکاپ در دسترس هستند. اما برای انتخاب نوع میکاپ مناسب، بهتر است با توجه به سلیقه‌ی شخصی، نوع پوست و همچنین نوع مو، مدل مناسب را انتخاب کرد. برای مشاهده تصاویر مدل های مختلف میکاپ اروپایی می‌توانید به سایت برورو مراجعه نمایید.