• لایه برداری

مدل های لایه برداری پوست سال ۲۰۲۳

انواع مدل‌های لایه برداری پوست برای بهبود سلامت و زیبایی پوست بسیار واجد اهمیت هستند. این مدل‌ها با استفاده از مواد شیمیایی و یا دستگاه‌های خاص، لایه‌های بالایی پوست را پاک کرده و به پوست شما ظاهری جوان‌تر، صاف‌تر و درخشان تر می‌دهند.

در آرایشگاه ها به روش های مختلف لایه برداری پوست انجام می شود. قبل از انجام لایه برداری حتما از آرایشگر خود تصویر لایه برداری پوست را بخواهید ولی ابتدا باید با مدل‌های لایه برداری پوست در آرایشگاه‌ها آشنا شوید:

  1. مدل لایه برداری با لیزر: در این مدل با استفاده از دستگاه لیزر، لایه‌های سطحی پوست پاک می‌شود. این روش به دلیل اینکه برای انواع پوست مناسب است بسیار محبوب است. در این روش غالبا لایه برداری عمیق پوست صورت گرفته و در لایه برداری پوست با لیزر پوست قسمتهای مختلف بدن پاکسازی می شود.
  2. مدل لایه برداری با ماسک: در این مدل با استفاده از ماسک‌های خاص، لایه‌های سطحی پوست پاک شده و آنها را آبرسانی می‌کند. این روش به دلیل اینکه ماسک‌های مختلفی برای انواع پوست وجود دارد، برای افرادی که به لیزر حساسیت دارند مناسب است. لازم به ذکر است که لایه برداری لب معمولا با ماسک انجام می شود. 
  3. لایه برداری پوست با دستگاه میکرودرم: این روش لایه برداری پوست تا حدودی به صورت مکانیکی بوده و با فشار بر روی پوست انجام می شود و به عنوان لایه برداری صورت با دستگاه نیز شناخته می شود.
  4. لایه برداری شیمیایی پوست: یکی از راه های متداول برای لایه برداری پوست مرده، لایه برداری پوست با الکل است که برای لایه برداری پوست دست و قسمتهای مختلف بدن استفاده می شود و به نوعی یک روش لایه برداری سریع پوست محسوب می شود. این روش در خانه نیز قابل انجام است و می توان برای لایه برداری زیر بغل نیز از این روش استفاده کرد و پوست آن قسمت را پاکسازی و روشن نمود.
  5. بخور صورت برای لایه برداری: این روش به نوعی یک روش خانگی لایه برداری پوست محسوب می شود که اغلب با بخور مواد گیاهی انجام شده. البته این روش لایه برداری پوست بدن بیشتر برای موارد سطحی استفاده می شود. 

در نهایت باید گفت برخی از افراد نگران نازک شدن پوست بعد از لایه برداری هستند که می توان با ترمیم پوست بعد از لایه برداری از این عارضه نیز جلوگیری نمود. شما می توانید برای مشاهده عکس لایه برداری پوست به سایت مرجع خدمات زیبایی برورو مراجعه کنید و انواع نمونه کار لایه برداری را مقایسه کنید.


روش های لایه برداری پوست پا

لایه برداری پوست پا یکی از روش‌های موثر برای بهبود سلامت و زیبایی پوست پا است. به دلیل سبک زندگی نامناسب پوست پا می تواند ضخیم شده و زیبایی خود را از دست دهد به همین جهت لایه برداری پینه پا و لایه برداری کف پا بسیار محبوب هستند. در لایه برداری پا لایه‌های سطحی پوست پا را پاک کرده و به پوست شما ظاهری جوان‌تر، صاف‌تر و درخشان تر می‌دهد که با روش های مختلفی مثل لایه برداری پوست پا با اسکراب یا کفسابی انجام می شود. 


نمونه کاری های لایه برداری

همان طور که گفته شد لایه برداری انواع مختلفی دارد و این ممکن است موجب ایجاد تردید در انتخاب نوع آن شود. شما می توانید با مراجعه به سایت خدمات زیبایی برورو انواع عکس لایه برداری پوست صورت با دستگاه و تصویر لایه برداری پوست و انواع نمونه کار لایه برداری به روش های مختلف را مشاهده و سپس اقدام به انتخاب روش مناسب خود نمایید. 


کدام مدل لایه برداری پوست صورت را انتخاب کنیم؟

لایه برداری پوست صورت یک روش درمانی است که به از بین بردن سلول های مرده پوست کمک می کند. سلول های مرده پوست می توانند پوست را کدر و بی حال نشان دهند. لایه برداری پوست باعث می شود پوست جوانتر و شاداب تر به نظر برسد.

انواع مدل لایه برداری پوست صورت وجود دارد. برخی از روش های لایه برداری پوست صورت عبارتند از:

  • لایه برداری فیزیکی: لایه برداری فیزیکی از دانه ها یا ذرات ریز برای از بین بردن سلول های مرده پوست استفاده می کند.
  • لایه برداری شیمیایی: لایه برداری شیمیایی از مواد شیمیایی برای از بین بردن سلول های مرده پوست استفاده می کند.
  • لایه برداری لیزری: لایه برداری لیزری از لیزر برای از بین بردن سلول های مرده پوست استفاده می کند.

انتخاب بهترین روش لایه برداری پوست صورت به نوع پوست و نیازهای شما بستگی دارد. اگر پوست حساس دارید، باید از لایه برداری شیمیایی یا لیزری اجتناب کنید.

baroro