• اصلاح ابرو

انواع مدل اصلاح ابرو را بشناسیم!

اصلاح ابرو به دلیل آن که در زیبایی صورت تاثیر به سزایی دارد بسیار محبوب است. امروزه این روش به صورت های مختلفی انجام می شود. انواع مدل اصلاح ابرو به دسته های مختلفی تقسیم می شود. همچنین از نظر روش می توان اصلاح ابرو با وکس و یا با موچین را نام برد. همین طور از نظر مدل باید گفت که این دسته بندی را نمی توان خیلی کامل انجام داد زیرا هر روز یک مدل جدید ایجاد می شود اما به طوری کلی مدل هاشوری، مدل اصلاح ابرو اسپرت، اصلاح ابرو پیوندی و فشن در میان بقیه معروف تر هستند. نکته بعدی این است که نمی توان کدام نمونه کار اصلاح ابرو بهترین است زیرا باید توجه داشته که مدل ابرو برای هر شخص با توجه به شرایط و سلیقه وی می تواند متفاوت باشد. برای انتخاب صحیح تر یک مدل حرفه ای می توان انواع عکس اصلاح ابرو و عکس قبل و بعد اصلاح ابرو را در سایت آرایشگاه یا سایت بر و رو مشاهده نمود و سپس به انتخاب بهترین نمونه کار اصلاح ابرو در تهران یا شهر خود پرداخت.

 

آیا از روی عکس اصلاح ابرو می‌توان به مهارت ابرو کار پی برد؟

البته، برای ارزیابی دقیق‌تر مهارت ابرو کار، باید ابروهای اصلاح شده را از نزدیک ببینید. با این حال، با توجه به نکات ذکر شده، می‌توانید تا حدی مهارت ابرو کار را از روی عکس اصلاح ابرو ارزیابی کنید. در اینجا چند نکته برای افزایش دقت ارزیابی مهارت ابرو کار از روی عکس اصلاح ابرو آورده شده است:

 1. از عکس ابرو اصلاح شده واضح و با کیفیت استفاده کنید.
 2. یک عکس اصلاح ابرو را انتخاب کنید که ابروهای فرد از زوایای مختلف قابل مشاهده باشد.
 3. به دنبال علائمی از آسیب به پوست اطراف ابرو باشید.

با رعایت این نکات، می‌توانید تا حد بیشتری به مهارت ابرو کار پی ببرید و یک مدل ابرو مناسب را برای خودتان انتخاب کنید. پیشنهاد می‌شود نمونه کار اصلاح ابرو ابروکار خود را حتما در پیچ و یا سایت آرایشگاه و یا مرجع معتبر سایت برورو مشاهده نمایید و پس از بررسی نمونه کار قبل و بعد برداشتن ابرو و مقایسه کار سالن کار با دیگر مکان ها، انتخاب نهایی خود را انجام دهید.

 

نکاتی درباره مدل اصلاح ابرو مناسب هر فرد

نمونه کار اصلاح ابرو مناسب هر فرد به عوامل مختلفی مانند فرم صورت، نوع مو، و سلیقه شخصی بستگی دارد. در اینجا چند نکته کلی برای انتخاب یک مدل برای اصلاح ابرو آورده شده است:

 • فرم صورت: فرم صورت یکی از مهم‌ترین عوامل در انتخاب نوع اصلاح ابرو است. برای مثال، افرادی با صورت گرد باید ابروهای خود را به شکل منحنی و با زاویه‌های ملایم اصلاح کنند تا صورت آنها کشیده‌تر به نظر برسد. افرادی با صورت مربعی باید ابروهای خود را به شکل زاویه‌دار اصلاح کنند تا صورت آنها نرم‌تر به نظر برسد.
 • نوع مو: نوع مو نیز در انتخاب مدل اصلاح ابرو نقش دارد. افرادی با موهای صاف باید ابروهای خود را به شکل صاف و مرتب اصلاح کنند. افرادی با موهای فر باید ابروهای خود را به شکل طبیعی‌تر اصلاح کنند.
 • سلیقه شخصی: در نهایت، سلیقه شخصی نیز برای یافتن و انتخاب یک مدل اهمیت دارد. مهم است که مدلی را انتخاب کنید که با شخصیت و سبک شما مطابقت داشته باشد.

 

نمونه اصلاح ابرو حرفه ای

اصلاح ابرو حرفه ای یک فرایند چند مرحله ای است که شامل تعیین فرم مناسب ابرو، قرینه سازی ابرو ها و برداشتن موهای زائد است. در مرحله اول، ابروکار فرم مناسب ابرو را با توجه به فرم صورت و سلیقه مشتری تعیین می کند. در مرحله دوم، فرد ابرو ها را به طور قرینه می سازد. در مرحله سوم، ابروکار موهای زائد را با استفاده از روش های مختلف مانند موچین، وکس یا موم برداشته و فرم نهایی ابرو را ایجاد می کند.

نتیجه این مراحل را میتوانید با بررسی عکس اصلاح ابرو قبل و بعد مشاهده کنید و به صورت کاملا ملموس و مشخص، تفاوت قبل از اصلاح و بعد از اصلاح کار و کار آرایشگر را متوجه شوید.

 

تشخیص مدل اصلاح ابرو مناسب صورت تان

مدل اصلاح ابرو یکی از مهم‌ترین عوامل در زیبایی چهره است. ابروها می‌توانند صورت را کشیده‌تر یا کوتاه‌تر، پهن‌تر یا باریک‌تر نشان دهند. بنابراین، انتخاب مدل مناسب ابرو برای صورت بسیار مهم است. برای تشخیص مدل ابرو مناسب صورت، ابتدا باید فرم صورت خود را بشناسید. فرم صورت‌ها به طور کلی به هفت دسته تقسیم می‌شوند:

 • صورت گرد: صورت‌های گرد دارای عرض و طول تقریباً برابر هستند.
 • صورت مربع: صورت‌های مربع دارای پیشانی، چانه و فک‌های مربعی هستند.
 • صورت بیضی: صورت‌های بیضی دارای پیشانی پهن‌تر از چانه و طولی بیشتر از عرض هستند.
 • صورت قلبی: صورت‌های قلبی دارای پیشانی پهن و چانه‌ای باریک و ظریف هستند.
 • صورت لوزی: صورت‌های لوزی دارای پیشانی پهن و چانه‌ای باریک و کشیده هستند.
 • صورت مثلث: صورت‌های مثلث دارای پیشانی باریک و چانه‌ای پهن و ظریف هستند.
بَر و رو
اینماد بَر و رو