• فر مو

فر کردن مو، چه به صورت طبیعی و چه با استفاده از ابزارهای مختلف، راهی عالی برای تغییر مدل مو و ایجاد ظاهری جدید و جذاب است. اما انتخاب مدل فر مو مناسب می‌تواند چالش برانگیز باشد. در ادامه به شما کمک می‌کنیم تا با انواع مدل های موی فر آشنا شوید و مدلی را انتخاب کنید که به بهترین نحو با فرم صورت، جنس مو و سلیقه شما همخوانی داشته باشد. همچنین با مشاهده عکس فر مو و نمونه کارهای آرایشگران این خدمات در برورو، میتوانید بهترین انتخاب ها را داشته باشید.

انواع مدل فر مو

تنوع بالایی از انواع فر مو وجود دارد که هر کدام زیبایی خاص خود را دارند و می‌توانند برای انواع فرم صورت و جنس مو مناسب باشند. اگر میخواهید موهای خود را فر کنید و یا موهای فر دارید و میخواهید مدلی برای آن ها پیدا کنید، در این قسمت حتما همراه ما باشید تا انواع مدل های مو فر را بررسی کنیم.

  1. مدل فر مو درشت: فرهای درشت و رها، ظاهری طبیعی و ساحلی به موها می‌دهند. اگر موهای بلند و متوسطی دارید، این مدل برای شما بسیار مناسب است.
  2. فرهای ریز: فرهای ریز و پیچیده، ظاهری پر حجم و جذاب به موها می‌دهند. این مدل برای کسانی که موهای متوسط و کوتاهی دارند بسیار مناسب است. این مدل فر مو کوتاه به صورت بسیار متنوع انجام میشود.
  3. فرهای بافت: فرهای بافت، مدل مویی ظریف و جذاب برای موهای بلند است. اگر میخواهید مدل موی بافت زیبا و طبیعی داشته باشید، فرهای بافت بهترین انتخاب برای شماست.
  4. فر مو دائم: فر دائم، روشی برای فر کردن مو به مدت طولانی است. این روش با استفاده از مواد شیمیایی انجام می‌شود و برای کسانی مناسب است که میخواهند برای مدت زمان طولانی موهای خود را فر کنند. اما باید این را نیز به یاد داشته باشید که این روش به دلیل استفاده از مواد شیمیایی ممکن است به موهای شما آسیب برساند.

در نهایت اما دقت کنید که این موارد، تنها برخی از انواع مدل های مو فر بودند که تقاضای بسیار زیادی دارند و افراد بسیاری به دنبال آن ها هستند. اما ممکن است مدل های بسیار متفاوت تری نیز وجود داشته باشد. حالا که با این موارد آشنا شدید، در قدم بعدی باید با نکات انتخاب یک مدل از بین نمونه کارهای فر مو متنوع آشنا شوید.

چگونه بهترین مدل فر مو را انتخاب کنیم؟

انتخاب از بین مدل های فر مو متنوعی که وجود دارد، میتواند کمی سخت باشد. اما با در نظر گرفتن چند نکته ساده، می توانید به راحتی مدلی را انتخاب کنید که به شما ظاهری زیبا و جذاب ببخشد. بیایید این موارد را بررسی کنیم.

۱. توجه به فرم صورت

یکی از مهمترین موارد برای انتخاب یک نمونه کار فر مو، توجه کردن به فرم صورت است. برای صورت‌های گرد، فرهای درشت و بلند، برای صورت‌های کشیده، فرهای ریز و کوتاه، برای صورت‌های مربعی، فرهای مارپیچی و منظم و برای صورت‌های قلبی، مدل‌های مختلف فر مو مناسب هستند. در مرحله اول سعی کنید فرم صورت خود را شناسایی کنید و بهترین مدل مو فرفری را بر این اساس انتخاب کنید.

۲. شناسایی جنس مو

علاوه بر فرم صورت، جنس مو نیز در انتخاب یک نمونه کار فر مو مناسب تاثیر بسیار زیادی دارد. در مرحله اول جنس موهای خود را شناسایی کنید و سپس براساس آن انتخاب کنید. موهای ضخیم و درشت، فرهای درشت و محکم می خواهند و برای موهای نازک، فرهای ریز و حجیم مناسب‌تر هستند.

۳. توجه به مناسبت مورد نظر

علاوه بر تمامی مواردی که برای انتخاب مدل فر برای مو تا اینجا بررسی کردیم، یکی از مهمترین مواردی که حتما باید به آن دقت بسیار زیادی داشته باشید، انتخاب براساس مناسبتی است که در نظر دارید. برای استفاده روزمره، مدل‌های فر طبیعی و آشفته مناسب‌تر هستند. این مدل‌ها، ساده و راحت هستند و برای هر موقعیتی مناسب هستند. اما اگر میخواهید از مدل مو فر برای مناسبت و مهمانی های خاص استفاده کنید، در این صورت مدل‌های فر پیچیده و شیک‌تر مناسب‌تر هستند به این دلیل که این مدل‌ها، به شما ظاهری جذاب و منحصربه‌فرد می‌بخشند.

در نهایت اما با توجه کردن به تمامی این نکات نیز حتما به یاد داشته باشید که سلیقه خود را نیز در نظر بگیرید. مهم‌ترین نکته در انتخاب مدل موی فر، این است که مدلی را انتخاب کنید که به آن علاقه دارید و با سلیقه شما مطابقت دارد. حتما در بین نمونه کارهای فر مو برورو، عکس های مو فر را مشاهده کنید و مدلی که به نظر شما جذاب و خوب است را انتخاب کنید.