• ال ای دی تراپی و اکسیژن تراپی

 ال ای دی تراپی

از آنجا که پوست وسیع ترین عضو بدن است، محافظت از آن بسیار مهم است. ال ای دی تراپی یکی از روشهای درمان، رفع مشکلات پوستی و شاداب سازی پوست است. ال ای دی تراپی درمان پوست به وسیله تابش نورهای خاص است که برای درمان مشکلات پوستی و جوش ها و چین و چروک ها به کار می رود. ال ای دی تراپی نسبت به روش های درمانی دیگر از این جهت بهتر است که از مواد شیمیایی در آن استفاده نمی شود و همچنین تاکنون مضراتی مانند سایر اشعه ها برای آن شناخته نشده است. 

 

اکسیژن تراپی

اکسیژن تراپی صورت یا همان اکسیژن درمانی پوست صورت یکی از روش های مراقبت از پوست است که کمک می کند تا جوش ها و آکنه ها و چین و چروک ها به واسطه ورود اکسیژن به زیر پوست درمان شود. اکسیژن تراپی پوست صورت موجب لیفت پوست نیز می شود و این مزیتی است که در بعضی دیگر از روش های درمانی پوست وجود ندارد. عکس اکسیژن درمانی پوست را می‌توانید در سایت یا پیج آرایشگاه مشاهده نمایید و یا از نزدیک در حین کار برای مشتریان دیگر نمونه کار ل ای دی تراپی و اکسیژن تراپی را ببینید.

 

نورها و رنگ های ال ای دی تراپی سال ۲۰۲۴

نورهای ال ای دی تراپی در رنگ های مختلف به صورت تابانده می شود که هر کدام خاصیت خاص خود را دارد. برای مثال نور قرمز ال ای دی تراپی برای تحریک تولید کلاژن استفاده می شود. همچنین سایر رنگ های ال ای دی تراپی نیز هر یک به دلیل خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. در سایت برورو با بهترین نمونه کار ال ای دی تراپی و اکسیژن تراپی در سراسر ایران آشنا می شوید و خدمات ال ای دی تراپی و اکسیژن تراپی زنانه و مردانه را می بینید.