• میکرودرم

مدل های مختلف میکرودرم در ۲۰۲۳

میکرودرم روشی بدون جراحی برای پاکسازی لایه های پوست و بهبود بافت پوست و کاهش آسیب‌های پوستی است که به روش های مختلفی انجام می شود. میکرودرم پوست در کلینیک های زیبایی یا به صورت میکرودرم خانگی انجام می شود. در ادامه به بیان برخی از انواع میکرودرم می پردازیم:

میکرودرم آبریژن در میان بقیه انواع آن از همه معروف تر است که طی آن لایه های بالایی پوست پاکسازی می شود. لازم به ذکر است که میکرودرم ابریژن برای لک صورت بسیار مفید بوده و بسته به نوع لک و پوست تا حد زیادی می تواند لک را از پوست پاک کند. عکس نمونه کار میکرودرم آبریژن را می‌توانید از آرایشگر خود بخواهید.


پاکسازی با استفاده از میکرودرم 

به غیر از روش پاکسازی پوست در منزل ، بقیه انواع روش های پاکسازی با دستگاه میکرودرم انجام می شود. دستگاه های میکرودرم انواع مختلفی دارد از جمله میکرودرم الماسی و کریستالی که هر کدام روش کار و نتایج مختلفی دارند. به طور کلی باید گفت در میان قسمت های مختلف بدن پاکسازی صورت با دستگاه میکرودرم محبوب تر است. فقط باید توجه داشته که مانند بیشتر روشها پاکسازی با میکرودرم نیز عوارضی در پی دارد و بهتر است قبل از انجام آن با متخصص مربوطه مشورت نمود. 


عکس نمونه کارهای میکرودرم

بیشتر مراکزی که میکرودرم انجام می‌دهند، عکس میکرودرم صورت را در سایت های مرجع زیبایی قرار می دهند تا مردم بتوانند با مقایسه آنها یک مکان خوب و مناسب را برای مراجعه انتخاب کنند. شما می توانید برای مشاهده عکس قبل و بعد میکرودرم به اولین سایت مرجع زیبایی برورو مراجعه کرده و علاوه بر دیدن عکس میکرودرم صورت، نظرات مردم را نیز مطالعه فرمایید. اگر از جمله افرادی هستید که با دیدن تصاویر میکرودرم صورت به درستی کیفیت کار آرایشگر را تشخیص نمی دهید، می‌توانید با مراجعه حضوری، کار آرایشگر را از نزدیک ببینید.

بَر و رو
اینماد بَر و رو