• میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن، روشی نیمه دائمی برای آرایش است که با تزریق رنگدانه های طبیعی به لایه های عمقی پوست انجام می شود. مهمترین مزیت این خدمات زیبایی، این است که دیگر نیازی ندارید که هر روز خود را آرایش کنید. این روش می تواند برای ابرو، لب و خط چشم استفاده شود. اما انواع مدل میکروپیگمنتیشن وجود دارد که انتخاب یک نمونه کار میکروپیگمنتیشن مناسب برای شما را کمی سخت میکند. در برورو شما به راحتی میتوانید انواع عکس میکروپیگمنتیشن ابرو را که توسط آرایشگرهای حرفه ای انجام شده است را مشاهده کنید و با استفاده از این عکس ها بهترین را برای خودتان انتخاب کنید.

 

انواع مدل میکروپیگمنتیشن

مدل های مختلف میکروپیگمنتیشن وجود دارد که هر کدام زیبایی و کاربرد خاص خود را دارند و برای کاربردهای خاص و متفاوتی مورد استفاده قرار میگیرند. پس اگر میخواهید از میکروپیگمنتیشن استفاده کنید و نمیدانید کدام مدل مناسب شما است، در این قسمت حتما همراه ما باشید تا انواع مدل ها را بررسی کنیم تا بتوانید بهترین را برای خودتان انتخاب کنید.

  • میکروپیگمنتیشن ابرو: این روش برای پرپشت تر نشان دادن ابروها، ایجاد تقارن بین ابروها و یا تغییر فرم ابروها به کار می رود. این خدمات زیبایی ظاهری کاملا طبیعی و زیبا را برایتان به ارمغان می آورد و ماندگاری بالایی دارد.
  • میکروپیگمنتیشن خط چشم: این روش برای ایجاد خطوط ظریف و یا پهن در امتداد مژه ها به کار می رود و می تواند به زیبایی چشم ها بیفزاید.
  • میکروپیگمنتیشن لب: این روش برای تغییر رنگ لب ها، اصلاح خط لب و یا حجیم تر نشان دادن لب ها به کار می رود.

علاوه بر این روش، ممکن است مدل های دیگری از انواع میکروپیگمنتیشن نیز وجود داشته باشد. دقت کنید که انتخاب مدل مناسب میکروپیگمنتیشن به عوامل مختلفی مانند سلیقه شما و نوع پوست شما بستگی دارد که برای انتخاب راحت و بهتر، میتوانید از لیست نمونه کارهای میکروپیگمنتیشن در برورو که توسط آرایشگاه و آرایشگرهای برتر و متنوع انجام شده است، بهترین ها را انتخاب کنید و از زیبایی آن لذت ببرید.