• طراحی ناخن

انواع طراحی ناخن

طراحی ناخن یکی از روش‌های محبوب برای تزئین و زیبایی ناخن‌ها است. این روش با استفاده از مواد مختلف، از جمله رنگ، استیکرها، جواهرات و سایر مواد، به ناخن‌های شما ظاهری جذاب و خاص می‌بخشد و می تواند تنوع زیادی در انواع مدل ناخن ایجاد کند و هر روز یک مدل طراحی ناخن جدید ایجاد کند. ایجاد طرح ناخن جدید می‌تواند به شکل‌های مختلفی صورت بگیرد. برخی از طرح‌های محبوب شامل نقاشی دستی روی ناخن، طراحی با رنگ، استفاده از استیکرها و جواهرات، طراحی با ژل و پودر اکریلیک و سایر تکنیک‌های خاص مانند ناخن چاپی هستند.

 

پرطرفدارترین نمونه طراحی ناخن

نمونه کار طراحی ناخن متنوع هستند که شامل طرح های ساده تا طرح های پیچیده ، مدل طراحی ناخن زنانه ، نمونه کار طراحی ناخن دخترانه با جزئیات بالا می‌شوند. طرح‌های ناخن بر اساس سلیقه شخص و همچنین رویداد و مراسمی که مراجعه کننده برای آن طراحی را انجام می‌دهد، انتخاب می‌شود. هر روزه مدل طراحی ناخن جدید در آرایشگاه ها انجام می‌شود که شامل طرح هایی است که به تازگی ارائه شده و با استفاده از تکنولوژی های جدید و مواد متنوع، طراحی شده اند. جدیدترین نمونه کار طراحی ناخن شامل طرح هایی است که در سال جاری یا چندین ماه اخیر رونمایی شده اند. انواع مدل طراحی ناخن مناسب هر سلیقه و سنی در بهترین آرایشگاه ها انجام می‌شود. از طرح های ساده ناخن گرفته تا طرح های مناسبتی و پیچیده.

 

عکس طراحی ناخن را در کجا باید مشاهده کرد؟

با مشاهده عکس نمونه کار طراحی ناخن در پیج ها و سایت های مختلف و معتبر مانند برورو، متوجه برخی از انواع طرح ناخن شیک که این روزها بیشتر طرفدار دارد می‌شوید که پرطرفدار ترین نمونه کار طراحی ناخن که مردم میخواهند عکس طراحی ناخن رو ببینید عبارتند از:

انواع طرح های ناخن فصلی و مناسبتی مانند: طرح ناخن پاییزی ساده، طرح ناخن کریسمس، طرح ناخن مجلسی ساده، طرح و رنگ ناخن تابستانی، طراحی ناخن شب یلدا، طراحی ناخن بهاری، طرح ناخن زمستانی جدید

انواع طرح های ناخن رنگی: طرح ناخن زرشکی، طرح ناخن دو رنگ، آمبره ناخن قهوه ای، طراحی ناخن نسکافه ای

و طرح هایی مانند : طرح ماربل ناخن، طرح ناخن نود، طرح بیبی بومر، طرح فرنچ ناخن جدید، طرح ناخن قلب، طرح ناخن خطی، طراحی ناخن اسپرت شیک، طراحی ناخن ساده، طراحی ناخن بچه گانه دخترانه، طرح مینیمال ناخن، طرح لاک ژل دخترانه از انواع نمونه کار طرح ناخن به شمار می‌آیند و بنا به نوع مناسبت و سلیقه شما توسط می‌توانند ناخن کار اجرا شوند.

اگر به دنبال نمونه طراحی ناخن شیک و خاص هستید و طرفدار دیزاین ناخن جدید نیز می‌باشید، کافیست یک مرکز تخصصی خدمات ناخن را انتخاب کرده و کار طراحی ناخن خود را به آن بسپارید. پیشنهاد می‌شود قبل از انتخابتان، نمونه طراحی ناخن آرایشگاه مورد نظر خود را در پیج یا سایت آرایشگاه ببینید و عکس طراحی ناخن مد نظر را به ناخن کار سالن زیبایی بسپارید.

 

مدل طراحی ناخن جدید

هنگامی که برای انتخاب و اجرای مدل طراحی ناخن زنانه خود به بهترین آرایشگاه مراجعه می‌کنید ابتدا مدل طراحی ناخن را در آرایشگاه بررسی کرده و یک مدل طراحی ناخن جدید و شیک انتخاب کرده و ناخن کار با رعایت اصول بهداشتی کار طراحی مدل ناخن جدیدی را که مد نظر شماست با دقت و تسلط کافی انجام می‌دهد از بین نمونه کار طراحی ناخن می‌توانید مدل طرح ناخن فرنچ، مدل ناخن فرنچ اکلیلی، مدل طراحی ناخن کوتاه شیک و … را انتخاب کنید. مدل ناخن ساده و شیک دخترانه زیادی نیز وجود دارد که دختر خانم ها می‌توانند به ناخن کار عکس مدل طراحی ناخن ساده دخترانه را نشان دهند و خواسته خود را مطرح نمایند و یا اینکه پیشنهاد مدل ناخن دخترانه را به عهده آرتیست ناخن بگذارند.

 

آمبره ناخن چیست؟

آمبره ناخن یکی از مدل های ناخن است که در آن از رنگ آمبره یا همان رنگ قهوه ای تیره استفاده می‌شود. در واقع، آمبره ناخن به معنای ناخن هایی است که به رنگ قهوه ای تیره و گاهی همراه با خاکستری یا بژ است که مدل طراحی ناخن زنانه و دخترانه محسوب می‌شود. در امبره ناخن، ناخن ها با رنگ پایه قهوه ای تیره رنگ شده و سپس با استفاده از یک نوع لاک شفاف، به نحوی که انتهای ناخن‌ها تیره تر و رویه آن ها روشن تر شده، پوشش داده می‌شوند. این نمونه کار طراحی ناخن معمولاً برای دست و پا ناخن ها استفاده می‌شود و برای افرادی که به دنبال طرحی ساده، اما خاص و جذاب می‌گردند، مناسب است.

 

عوامل موثر بر قیمت طراحی ناخن

عوامل موثر بر قیمت طراحی ناخن عبارتند از:

  • نوع مواد و متریال مورد استفاده: کیفیت و برند مواد و متریال مورد استفاده در طراحی ناخن، یکی از مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت این روش است. مواد و متریال با کیفیت و برندهای معتبر، قیمت بالاتری دارند.
  • مهارت و تجربه ناخن کار: مهارت و تجربه ناخن کار نیز بر قیمت طراحی ناخن تاثیر می‌گذارد. ناخن‌کاران باتجربه و حرفه‌ای، معمولا قیمت بالاتری دریافت می‌کنند.
  • موقعیت جغرافیایی: قیمت طراحی ناخن در شهرهای بزرگ و پایتخت، معمولا بالاتر از شهرهای کوچک است.
  • خدمات جانبی: برخی از سالن‌های زیبایی، خدمات جانبی مانند مانیکور و پدیکور را نیز به لمینت ناخن اضافه می‌کنند. این خدمات، قیمت لمینت ناخن را افزایش می‌دهند.