• کاشت ناخن

انواع کاشت ناخن

این روزها کاشت ناخن در کشورهای مختلف بسیار ترند شده است. کاشت ناخن در میان انواع خدمات ناخن مثل دورگیری ناخن و لمینت محبوب تر است و روش های مختلفی دارد و همچنین نمونه کار کاشت ناخن در مدل های متنوعی ایجاد می شود. کاشت ناخن یک فرآیند زیبایی است که در آن ناخن‌ها با استفاده از مواد مخصوص به طور مصنوعی تقویت و زیبا می‌شوند. انتخاب مدل کاشت ناخن مناسب با فرم انگشتان و سلیقه شما، زیبایی دستانتان را دوچندان می‌کند. برای تجربه یک کاشت ناخن حرفه ای مناسب است ابتدا اطلاعاتی در خصوص انواع کاشت های ناخن داشته باشیم و سپس به انتخاب روش آن بپردازیم. تنوع مدل کاشت ناخن بسیار زیاد است که در ادامه به برخی از انواع روش های کاشت ناخن و مدل کاشت ناخن اشاره خواهیم کرد:

کاشت ناخن‌های اکریلیک:

روش کاشت اکریلیک از ترکیب پودر مخصوص و لیکوئید ناخن استفاده می‌شود. برای خشک شدن ماده روی ناخن نیاز به اشعه نبوده و در هوای محیط انجام می شود.

کاشت ناخن‌های ژل:

ابتدا باید توجه داشت که کاشت ژل ناخن با ژلیش ناخن متفاوت است. در روش کاشت ناخن با ژل از ناخن های مصنوعی با جنس ژله ای استفاده می‌شود.در نمونه کار کاشت ناخن این ژل‌ها روی ناخن اصلی به صورت لایه‌های نازکی قرار می‌گیرند و نتیجه تقریبا شبیه ناخن طبیعی می شود. باید توجه نمود که کاشت ناخن ژلی به دلیل استفاده از مواد به نوعی شیمیایی محسوب می شود. 

کاشت ناخن‌های سه بعدی:

در این مدل کاشت ناخن از مواد خاص برای ایجاد اثر سه بعدی و جلوه‌های مختلف استفاده می‌شود. معمولا در نمونه کار کاشت ناخن ، طرح ماسه و گل و غیره برای طراحی‌های سه بعدی استفاده می‌شود. 

کاشت ناخن با پودر:

در این روش در میان سایر انواع مدل کاشت ناخن بوی زیادی ایجاد نمی شود و در کاشت ناخن پودر برای خشک کردن مواد نیاز به اشعه وجود ندارد و برای افرادی که در این خصوص نگرانی دارند بسیار مناسب است اما ممکن است به دلیل گران بودن پودرها هزینه آن زیاد شود.

کاشت ناخن قالبی:

در مدل کاشت با قالب ناخن مواد ناخن را روی انواع قالب کاشت ناخن به اندازه سایز طبیعی ناخن قرار می دهند. باید توجه کرد که این روش دوام کمی دارد و به همین جهت نباید نگران قارچ ناخن در این خصوص بود. 

کاشت ناخن گریم:

این مدل کاشت ناخن برای ناخن هایی مناسب است که از نظر ظاهری خیلی مناسب نیستند و باید فرم مناسب را به آنها داد. 

کاشت ناخن پا:

ناخن کاشتن پا شبیه دست است و تفاوت آن این است که تیپ ناخن پا فقط برای شست پا قرار می گیرد. توصیه می‌شود حتما عکس قبل و بعد کاشت ناخن پا را به عنوان نمونه کار کاشت ناخن در پیج آرایشگاه مشاهده نمایید و بعد اقدام به کاشت نمایید.

آشنایی با انواع مدل کاشت ناخن

برای داشتن مدل کاشت ناخن زیبا ابتدا باید انواع نمونه کار کاشت ناخن و عکس کاشت ناخن را مشاهده نمود و پس از مشاوره با فرد با تجربه به انتخاب یک کاشت ناخن پرداخت زیرا هر روز یک مدل و رنگ کاشت ناخن جدید مد می شود و انتخاب بین انواع کاشت ناخن می تواند گیج کننده باشد. پس حتما عکس مدل ناخن را در سایت برورو مشاهده کنید و با بررسی آن ها، انتخاب نهایی خود را انجام دهید.

  • کاشت ناخن بیبی بومر: در این نوع کاشت ناخن بیبی بومر از دو طرف ناخن دو رنگ از دو طیف به هم نزدیک شده به طوری که محل رسیدن آن دو رنگ سایه روشن بوده و مشخص نباشد. بی بی بومر ناخن بسیار محبوب است و این روش برای افرادی که می خواهند کاشت ناخن کوتاه و شیک داشته باشند توصیه می شود. 
  • کاشت ناخن فرنچ: در این نمونه کار کاشت ناخن که به نام کاشت ناخن طبیعی هم شناخته می شود به این صورت است که شبیه ناخن طبیعی قسمتی از صدف ناخن که روی گوشت است به رنگ پوست بوده و قسمت بالایی با رنگ سفید لاک زده می شود. در این روش اندازه ناخن و مدل گرد یا مربعی آن فرقی ندارد و در هر صورت قابل اجراست و به طور کلی برای کسانی که می خواهند مدل کاشت ناخن ساده و طبیعی داشته باشند گزینه خوبی است. 
  • ناخن گلدونی: در این نوع کاشت ناخن قسمت بالایی تقریبا صاف است و هر چه به سمت پایین می آید ناخن کم کم پهن می شود. این مدل کاشت ناخن بلند مناسب تر است. 
  • کاشت ناخن هلویی: این نمونه کار کاشت ناخن به دلیل این که رنگ هلویی بسیار به رنگ طبیعی صدف ناخن نزدیک است بسیار محبوب است. زیرا بسیاری از افراد به دلایل مختلف تمایل ندارند از رنگ های متفاوت از پوست بدن برای ناخن استفاده کنند.
  • کاشت ناخن پاییزی: بعضی افراد دوست دارند مطابق مناسبت و فصل مدل کاشت ناخن و رنگ لاک متفاوت داشته باشند به همین دلیل نمونه کار کاشت ناخن پاییزی در فصل پاییز خیلی مورد توجه قرار می گیرد که در برورو عکس کاشت ناخن با این مدل ها بسیار زیاد است و می توانید ایده بگیرید.

با آشنایی بیشتر با این انواع مدل های مختلفی که کاشت ناخن دارد، میتوانید مناسب ترین و بهترین نمونه کار و مدل را برای خودتان انتخاب کنید و از مزایای آن بهره مند شوید. همچنین برای اینکه از تصمیم خود درباره انتخاب یک مدل کاشت ناخن جدید اطمینان بیشتری داشته باشید، میتوانید عکس و نمونه کارهای قبلی که توسط آرایشگران مختلف انجام شده را در سایت برورو مشاهده کنید و با بررسی آن ها، انتخاب نهایی خود را با اطمینان بیشتری انجام دهید.

ترمیم کاشت ناخن

یکی از نکاتی که باید توجه کرد ترمیم کاشت ناخن است که به خاطر این که ناخن همیشه در حال بلند شدن هست هر چند هفته یک بار با توجه به شرایط رشد ناخن هر فرد نیاز به ترمیم ناخن هست و فرد اگر بخواهد همان کاشت ناخن را داشته باشد به آرایشگاه دوباره مراجعه کند. کاشت ناخن بسیار مهم است توجه به مسائلی است که منجر به قارچ ناخن کاشت می شوند و در صورت مشاهده علائم باید برای درمان آن اقدام کرد. در نهایت باید گفت افرادی که به هر دلیل از مدل کاشت ناخن خود پشیمان می شوند می توانند درخواست ریموو کاشت ناخن بدهند که در خانه نیز امکان پذیر است. بهتر است برای تجربه بهترین کاشت ناخن در خصوص انواع مختلف آن مطالعه نموده و بعد از مشاهده انواع عکس کاشت ناخن و نمونه کار کاشت ناخن در سایت مرجع زیبایی برورو، اقدام به انجام آن نمایید. مدل‌های مختلفی برای کاشت ناخن وجود دارد که می‌توانید از بین آن‌ها مدل مورد علاقه خود را انتخاب کنید. انتخاب مدل کاشت ناخن مناسب، زیبایی دستانتان را چند برابر می‌کند.

بَر و رو
اینماد بَر و رو