• ترمیم ناخن

ترمیم ناخن

ترمیم ناخن یک فرایند زیبایی است که به منظور ترمیم و بهبود ناخن‌های آسیب دیده صورت می‌گیرد. ناخن‌ها ممکن است به دلایل مختلفی مانند شکستگی، ترک، تراکم، عفونت و سایر مشکلات، آسیب ببینند. ترمیم ناخن با استفاده از مواد و تکنیک‌های مختلف، به ناخن‌های آسیب دیده کمک می‌کند تا به حالت طبیعی خود بازگردند.

 

نمونه کار ترمیم ناخن سال ۲۰۲۴

ترمیم ناخن یکی از خدماتی است که در آرایشگاه‌ها ارائه می‌شود و شامل ترمیم ناخن‌های آسیب دیده و ضعیف می‌شود. نمونه کار ترمیم ناخن کوتاه و بلند می‌تواند شامل انواع مختلفی باشد که عبارتند از:

 1. ترمیم کاشت ناخن: در این مدل ترمیم ناخن، ناخن آسیب دیده با استفاده از مواد مختلف مثل پودر آکریلیک و ژل ترمیم می‌شود.
 2. ترمیم لمینت ناخن: لمینت ناخن ممکن است به دلیل شکستگی یا خراشیدگی آسیب دیده شود. در این روش، لمینت ناخن با استفاده از مواد مختلفی مانند چسب ناخنی و ژل ترمیم می‌شود.
 3. ترمیم ناخن با استفاده از چسب ناخنی: در این روش، یک ناخن مصنوعی با استفاده از چسب ناخنی بر روی ناخن آسیب دیده چسبانده می‌شود و سپس با استفاده از مواد مختلفی مانند ژل یا فایبرگلاس ترمیم می‌شود.

در هر صورت، نوع طرح ترمیم ناخن که انتخاب می‌شود، بسته به نوع آسیب و شرایط ناخن، متفاوت است و باید توسط یک طراح ناخن حرفه‌ای انجام شود و ترمیم ناخن شکسته با ترمیم ناخن ژلیش تفاوت دارد. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود عکس قبل و بعد ترمیم ناخن ساده را قبل از مراجعه به آرایشگاه ، مشاهده نمایید و با بررسی مدل ناخن تصمیم نهایی خود را بگیرید.

 

ترمیم ناخن شکسته چگونه انجام می‌شود؟

ترمیم ناخن شکسته یکی از خدمات پرطرفدار در آرایشگاه‌ها است که با استفاده از مواد مختلفی انجام می‌شود. برای ترمیم ناخن شکسته ژلیش، مراحل زیر را می‌توان دنبال کرد:

 • پاک کردن ناخن: در ابتدا، ناخن باید با استفاده از یک پاک کننده به خوبی پاک شود تا برای ترمیم آماده شود.
 • نصب ترمیم کننده: پس از پاک کردن ناخن، ترمیم کننده ژلیش روی ناخن شکسته نصب می‌شود. ترمیم کننده ژلیش می‌تواند به صورت یک نوار یا پوشش کامل روی ناخن قرار گیرد.
 • خشک کردن: بعد از قرار دادن ترمیم کننده، باید منتظر خشک شدن آن باشید. این مرحله ممکن است با توجه به نوع مواد مورد استفاده، چند دقیقه ای زمان ببرد.
 • شکل دهی: پس از خشک شدن ترمیم کننده، ناخن می‌تواند با استفاده از فیلر یا فایل ناخن شکل داده شود.
 • پوشش دهی: در مرحله آخر، ناخن با استفاده از رنگ یا لمینت پوشش داده می‌شود تا باقیمانده ترمیم کننده پنهان شود و ناخن به شکل زیباتری تبدیل شود. 

 

مزایای مدل ترمیم ناخن

 • ماندگاری بالا: ترمیم ناخن، ماندگاری بالایی دارد و می‌تواند تا چند هفته روی ناخن‌ها باقی بماند.
 • زیبایی و استحکام ناخن‌ها: ترمیم ناخن، باعث زیبایی و استحکام ناخن‌ها می‌شود.
 • سلامت ناخن‌ها: ترمیم ناخن، نسبت به روش و مدل کاشت ناخن، روش کم‌تهاجمی‌تری است و به ناخن‌های طبیعی آسیب کمتری می‌رساند.

 

ترمیم ناخن پا در کدام آرایشگاه حرفه ای انجام می‌شود؟

ترمیم ناخن پا یکی از خدماتی است که در بسیاری از آرایشگاه‌ها و مراکز زیبایی ارائه می‌شود. بهترین آرایشگاه برای ترمیم ناخن پا، یک آرایشگاه حرفه‌ای با تجربه و دارای کادری مجرب و شایسته است. برای پیدا کردن چنین آرایشگاهی، می‌توانید به سایت بر و رو مراجعه نمایید و با مطالعه نظرات و بازخوردهای مشتریان قبلی، آرایشگاهی که به نیازهای شما پاسخ بدهد را پیدا کنید. همچنین، در صورتی که به دنبال یافتن یک آرایشگاه حرفه‌ای برای ترمیم ناخن پا هستید، می‌توانید از توصیه دوستان یا آشنایان نیز استفاده کنید. ولی حتما قبل از اقدام به ترمیم،عکس ترمیم ناخن مشتریان آرایشگر خود را مشاهده نمایید تا به کیفیت کار او تا حدودی پی ببرید و با مراجعه به آرایشگاه مد نظر ، ناخن کار حرفه ای ، طرح ترمیم ناخن که مناسب شما می‌باشد را برمی‌گزیند.

بَر و رو
اینماد بَر و رو