• خط چشم دائم

انواع مدل خط چشم دائم

خط چشم دائم یک فرآیند زیبایی است که طی آن به کمک قلم یا دستگاه تاتو خط چشم در لایه های عمیق تر پوستی وارد می شود. خط چشم دائم یا تاتو خط چشم ، یک فرایند آرایشی است که پیگمنتر حرفه ای و مسلط آرایشگاه، رنگ دائمی را با استفاده از دستگاه مخصوص به صورت یک خط بر روی لبه پلک چشم قرار می‌دهد که طبق مدل خط چشم دایم و شکلی که شما انتخاب کرده‌اید در هر دو چشم اجرا می‌شود. در آرایشگاه، برای انجام خط چشم دائم، ابتدا پوست چشم با الکل تمیز شده و سپس آرایشگر با استفاده از قلم، خط چشم دائم را روی پوست اعمال می‌کند. قبل از شروع کار، آرایشگر از مواد ضد عفونی کننده استفاده می‌کند تا از انتقال عفونت به چشم جلوگیری کند. همچنین باید توجه داشت قبل از انجام کار، پوست چشم با یک کرم بی حس کننده پوشش داده می شود.

انواع نمونه کار خط چشم دائم

نمونه کار خط چشم دائم متنوع هستند که شامل موارد زیر می‌باشند:

  • خط چشم دائم بالا: یک خط بلند از ابتدای چشم تا انتهای آن روی پلک بالا قرار می‌گیرد.
  • تاتو خط چشم پایین: یک خط بلند از ابتدای چشم تا انتهای آن روی پلک پایین قرار می‌گیرد.
  • خط چشم دائم بالا و پایین: در انواع مدل تاتو خط چشم بالا و پایین، همزمان با قرار دادن خط بر روی پلک بالا، یک خط دیگر نیز بر روی پلک پایین قرار می‌گیرد.
  • خط چشم دائم گربه‌ای: در این مدل خط چشم دائم، خط بر روی پلک بالا تا یک نقطه بالاتر از پایین چشم گسترش می‌یابد که شکل چشم را به شکل گربه‌ای می‌دهد.
  • تاتو خط چشم نازک و طبیعی: در این مدل، خط بسیار نازکی روی پلک بالا یا پایین قرار می‌گیرد تا به چشم شما شکل طبیعی‌تری بدهد. در ادامه به چند مدل خط چشم دائم که در آرایشگاه ها پرطرفدار هستند اشاره می کنیم: خط چشم دائم برای چشم های پف دار، خط چشم دائمی باریک، خط چشم دائم دخترانه، خط چشم دائم پلک پایین و خط چشم دائم برای چشم های ریز و ...

لازم به ذکر است که برای انجام جدیدترین مدل تاتو خط چشم برای چشمهای پف دار و یا انتخاب انواع مدل تاتو خط چشم جدید که مناسب با فرم چشمان شما است، بهتر است به افراد ماهر و با تجربه مراجعه کنید و عکس خط چشم دائم که برای مشتریان قبلی انجام شده است را از تاتو کار خود درخواست نمایید. اگر مایلید قبل از انجام خط چشم دائم در آرایشگاه چند مدل عکس خط چشم دائم را ببینید می‌توانید به پیج و یا سایت آرایشگاه مراجعه نمایید و اگر مایلید نمونه کار خط چشم دائم آرایشگاه‌های مختلف را با هم مقایسه کنید می‌توانید به سایت برورو مراجعه نمایید و با مشاهده و بررسی عکس انواع مدل تاتو خط چشم انتخاب نهایی خود را انجام دهید.

 

آیا خط چشم دائم نیاز به ترمیم دارد؟

ترمیم خط چشم دائم به منظور بهبود رنگ، شکل و یا ضخامت خط چشم انجام می شود. این کار معمولاً حدود یک ماه پس از انجام تاتو اولیه انجام می شود. در این جلسه، تکنسین تاتو با استفاده از سوزن های مخصوص، جوهر بیشتری را به پوست وارد می کند. این کار باعث می شود که خط چشم تیره تر، صاف تر و یکدست تر شود. ترمیم خط چشم دائم معمولاً حدود یک ساعت طول می کشد. پس از انجام این کار، ممکن است پوست ناحیه تاتو کمی قرمز و متورم شود. این عوارض معمولاً طی چند روز برطرف می شوند.شما میتوانید برای رزرو نوبت آرایشگاه در اطرافتان، از سایت برو رو اقدام کنید. 

 

نمونه کار خط چشم دائم را از کجا می توان مشاهده کرد؟

نمونه کار خط چشم دائم را می توان از طریق وب سایت یا شبکه های اجتماعی سالن های زیبایی که خدمات آرایش دائم را ارائه می دهند، مشاهده کرد. این نمونه کارها معمولاً شامل عکس هایی از چشم های مشتریانی است که خط چشم دائم انجام داده اند. با مشاهده این عکس ها می توان به فرم های مختلف خط چشم دائم و ماندگاری آنها پی برد. علاوه بر این، بسیاری از پیگمنترهای آرایش دائم نیز نمونه کار خط چشم دائم خود را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام به اشتراک می گذارند. با دنبال کردن این پیج ها می توان از جدیدترین مدل خط چشم دائم نیز مطلع شد. در هنگام مشاهده مدل خط چشم دائم، توجه به نکات زیر ضروری است:

  • کیفیت عکس خط چشم دائم باید بالا باشد تا بتوان به خوبی فرم خط چشم را مشاهده کرد.
  • فرم خط چشم باید متناسب با حالت چشم باشد.
  • ماندگاری خط چشم دائم باید حداقل یک سال باشد.

با توجه به این نکات میتوان بهترین سالن زیبایی یا پیگمنتر را برای انجام خط چشم دائم انتخاب کرد.