• خط لب دائم

انواع مدل خط لب دائم

تاتو خط لب و سایه لب، یکی از خدمات زیبایی است که در آن، رنگ دائمی بر روی لب‌ها تزریق می‌شود تا به طور دائمی آن‌ها را جذاب‌تر کند. بهترین رنگ تاتو خط لب از نظر افراد می‌تواند متفاوت باشد. برخی افراد خط لب دائمی آبی، گلبهی، قهوه ای، صورتی، گوشتی، قهوه ای روشن، قرمز، و یا خط لب دائمی کالباسی را می‌ پسندند. در این مدل تاتو خط لب و مدل رژ لب، رنگی که بر روی لب‌ها اعمال می‌شود، رنگ آبی ، قهوه ای و یا گلبهی و قرمز است که به لب‌ها یک جذابیت خاص می‌بخشد. این مدل خط لب دائم برای افرادی که به دنبال ظاهری جدید و خارق العاده هستند، مناسب است. با مشاهده عکس قبل و بعد شیدینگ لب و نمونه کار خط لب دائم انجام شده آن‌ها، می‌توانید برای انتخاب آن‌ها تصمیم گیری کنید و بهترین رنگ را برای شیدینگ لب خود انتخاب کنید تا بهترین نتیجه را نیز دریافت کنید. انواع تاتو خط لب دائمی شامل موارد زیر می‌شوند:

  • طبیعی: در نمونه کار خط لب دائم طبیعی، رنگی که بر روی لب‌ها اعمال می‌شود، با رنگ طبیعی لب‌ها سازگار است و به نظر طبیعی می‌آید. تاتو خط لب طبیعی مناسب برای افرادی است که به دنبال ظاهری طبیعی هستند.
  • شاداب: در این مدل خط لب دائم ، رنگی که بر روی لب‌ها اعمال می‌شود، رنگی شاداب و جذاب است و به لب‌ها زنده‌تر و شاداب‌تر به نظر می‌آید.
  • کالباسی: در این نمونه کار خط لب دائم، رنگی که بر روی لب‌ها اعمال می‌شود، رنگی تیره و قهوه‌ای است . این مدل خط لب دائم به خصوص برای افرادی که به دنبال ظاهری شیک و جدی هستند، مناسب است.

 

نکات قبل از انجام خط لب دائم

همچنین، در انواع خط لب دائمی، می‌توان با استفاده از تکنیک‌های مختلف، شکل و ابعاد لب‌ها را تغییر داد. برای مثال، در نمونه کار خط لب دائم کوچک، اندازه لب‌ها کوچک‌تر شده و در مدل خط لب دائمی بزرگ، اندازه لب‌ها بزرگ‌تر می‌شود. در هر صورت، قبل از انجام این کار، بهتر است با آرایشگران مجرب و مورد اعتماد صحبت کنید و نوع و مدل تاتو خط لب مناسب برای شما را با آن‌ها مشاوره کنید و حتما تصاویر خط لب دائم آرایشگر را ببینید و تاتو خط لب قبل و بعد مشتریان را مشاهده نمایید و با دید بازتری آرایشگاه را برای انجام تاتو انتخاب نمایید.اگر عبارت نمونه کار خط لب دائم قبل و بعد را در سایت و یا پیج آرایشگر جستجو کنید، برای شما عکس تاتو لب قبل و بعد مشتریان قبلی نمایش داده خواهد شد. معتبرترین سایتی که می‌توانید در آن نمونه کار آرایشگران را ببینید، سایت برورو است. پس ابتدا عکس خط لب دائم جدید را بررسی نموده و با مشورت با آرایشگر از لحاظ اینکه آیا این مدل خط لب دائم برای لب‌های شما مناسب است یا خیر می‌توانید تصمیم خود را نهایی کنید. زیرا پاک کردن تاتو خط لب ممکن است شما را با مشکلات بعدی مواجه کند و توجه داشته باشید که همیشه جدیدترین مدل تاتو لب، مناسب ترین مدل خط لب دائم برای شما نمی‌باشد و اگر حساسیت شما به گونه ای است که از روی عکس نمی‌توانید تصمیم قطعی برای انجام این کار بگیرید، با مراجعه حضوری به آرایشگاه، از نزدیک نمونه کار خط لب دائم در حال انجام مشتریان را مشاهده نمایید و سپس تصمیم خود را نهایی نمایید.

 

روش‌های انجام خط لب دائمی

خط لب دائمی یکی از روش‌های آرایشی دائمی است که برای زیباتر کردن فرم لب‌ها انجام می‌شود. در این روش، رنگدانه‌های مخصوصی به زیر پوست لب تزریق می‌شوند تا خط لبی دائمی ایجاد شود. دو روش اصلی برای انجام خط لب دائمی وجود دارد:

  1. میکروپیگمنتیشن لب: در این روش، از یک قلم دیجیتالی برای تزریق رنگدانه‌ها استفاده می‌شود. این روش ماندگاری بیشتری نسبت به روش میکروبلیدینگ دارد.
  2. میکروبلیدینگ لب: در این روش، از یک قلم دستی برای ایجاد خطوطی شبیه به خطوط طبیعی لب استفاده می‌شود. این روش ماندگاری کمتری نسبت به میکروپیگمنتیشن دارد، اما ظاهری طبیعی‌تر ایجاد می‌کند.

انتخاب روش مناسب برای انجام نمونه کار خط لب دائمی به عوامل مختلفی از جمله سلیقه شخصی، میزان ماندگاری مورد نظر، و بودجه فرد بستگی دارد. در هر دو روش، قبل از انجام کار، طرحی از خط لب روی لب‌ها ترسیم می‌شود تا فرد از نتیجه کار مطمئن شود. سپس، رنگدانه‌ها به زیر پوست لب تزریق می‌شوند. این کار معمولاً حدود دو ساعت طول می‌کشد. بعد از انجام خط لب دائمی، لب‌ها ممکن است کمی قرمز و متورم شوند. این حالت معمولاً طی چند روز برطرف می‌شود.

 

هزینه خط لب دائم چقدر است؟

هزینه خط لب دائم بسته به عوامل مختلفی مانند مهارت و تجربه متخصص، نوع دستگاه استفاده شده، محل انجام کار، و نوع رنگدانه استفاده شده متفاوت است. در برخی موارد، ممکن است نیاز به ترمیم خط لب دائم بعد از چند سال باشد. این ترمیم معمولاً هزینه کمتری نسبت به انجام اولیه دارد. در هنگام انتخاب متخصص برای انجام خط لب دائم، مهم است که به اعتبار و تجربه او توجه کنید. همچنین، بهتر است قبل از انجام کار، نمونه کار خط لب دائم متخصص را مشاهده کنید یا عکس را ببینید تا از نتیجه کار مطمئن شوید. در ادامه به برخی از عوامل موثر بر هزینه خط لب دائم اشاره می کنیم:

  • مهارت و تجربه متخصص: متخصصان باتجربه تر معمولاً هزینه بیشتری دریافت می کنند.
  • نوع دستگاه استفاده شده: دستگاه های پیشرفته تر هزینه بیشتری دارند.
  • محل انجام کار: هزینه انجام کار در شهرهای بزرگ معمولاً بیشتر است.
  • نوع رنگدانه استفاده شده: رنگدانه های با کیفیت تر هزینه بیشتری دارند.

برای اطلاع از هزینه دقیق نمونه کارها، بهتر است با چند متخصص در شهر خود مشورت کنید تا بهترین مدل خط لب دائم را برگزینید.

baroro