• ریمووال

ریموو تتو سال ۲۰۲۴

ریموو تتو به معنای حذف و یا پاک کردن تاتو از روی پوست است. معمولا بسیاری از افراد مدتی بعد از تاتو از طرح یا رنگ آن خوششان نمی آید و پشیمان می شوند و تصمیم به پاک کردن آن می گیرند. این خدمت نیز در آرایشگاه ها قابل انجام است و به روش های مختلف صورت می گیرد.

تتو ریمووال یا ریموو کردن می تواند برای افراد چالشی بزرگ باشد زیرا روش های مختلفی برای آن وجود دارد اما برخی از این روش ها عوارض دارد و موجب ورود آسیب به پوست می شود. شما می توانید با مطالعه در این خصوص و مشاهده نمونه کار ریمو تاتو و عکس ریموو تاتو در انواع مختلف آن، روش مناسب را انتخاب کنید. 

 

انواع ریموو در آرایشگاه ها

ریموو تاتو با توجه به این که در کدام قسمت صورت و یا بدن انجام می شود به دسته های مختلفی از جمله ریموو خط چشم، ریموو ابرو، ریموو تاتو بدن، ریموو تاتو لب و … تقسیم می شود. همچنین باید گفت ریمووال تاتو به روش های مختلفی انجام می شود. برای مثال برای نمونه کار ریمو تاتو ابرو یکی از روش ها این است که با رنگی نزدیک به پوست روی قسمتی که لازم است پاک شود تاتو زده می شود. همچنین روش های دیگری نیز در این حوزه وجود دارد:

لیزر ریموو تاتو از معروف ترین روش ها است که بیشتر برای ریموو تاتو لب و ریموو تاتو بدن استفاده می شود. یکی از روش های تقریبا جدید فی ریمووال است که در حقیقت استفاده از مواد و آنزیم های مختلف برای پاک کردن ابرو است و به خاطر نام شرکت فی به این اسم معروف است. در میان همه به نظر می رسد فی ریمووال ابرو از همه معروف تر است. در نهایت باید گفت بهترین روش ریموو تاتو ابرو مشخص نیست و باید با توجه به شرایط شخص تاتوی مناسب انتخاب شود و اگر تاتو کار ماهر این کار را انجام دهد شما با خیال راحت کار را به او می‌سپارید. لیستی از بهترین کسانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند را می‌توانید با مراجعه به سایت برورو بیابید و نمونه کار ریمو تاتو و عکس ریموو تاتو آنها را مشاهده نمایید.

همچنین برای انتخاب نهایی یک مدل مناسب، عکس ریموو خط چشم را میتوانید در برورو مشاهده و بررسی کنید و با توجه کردن و مقایسه انواع عکس ریمو ابرو، بهترین مدل که برای شما مناسب است را برای خودتان انتخاب کنید.

baroro