• میکاپ عروس

هزینه میکاپ عروس با نوع آن ارتباط دارد؟

بله، قیمت آرایش عروس یا همان میکاپ با نوع میکاپ آن رابطه مستقیم دارد. به طور کلی، میکاپ های عروس به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

  • میکاپ ساده و لایت: در میکاپ ساده و لایت از مواد آرایشی با رنگ های ملایم و طبیعی، لایه های کم مواد آرایشی استفاده میشود. همچنین در این روش از اکستنشن مژه و مو استفاده نمی کنیم.
  • میکاپ سنگین و غلیظ: اما برخلاف آرایش ساده، در میکاپ سنگین، از مواد آرایشی با رنگ های تیره و تند و لایه های زیاد مواد آرایشی استفاده میکنیم. اکستنشن مژه و مو نیز میتوانند در این روش به کار برده شوند و زیبایی چهره را دو چندان کنند.

به طور کلی، میکاپ های سنگین و غلیظ زمان و مواد آرایشی بیشتری نسبت به میکاپ های ساده و لایت نیاز دارند. بنابراین، قیمت آن ها نیز بیشتر است. با این حال که امروزه آرایش لایت ترند شده اما برخی از آرایش های لایت نسبت به برخی دیگر قیمت بالاتری دارند. رزرو نوبت آرایشگاه برای میکاپ عروس درنزدیکی محل زندگی تان توسط مجرب ترین آرایشگران در برورو فراهم شده است 

جدیدترین مدل میکاپ عروس آرایشگران

 

 عواملی که در تعیین قیمت میکاپ عروس موثر هستند، از جمله:

عاملشرح
مهارت و تجربه میکاپ آرتیست میکاپ آرتیست های باتجربه و مشهور که از مهارت و خلاقیت بالایی برخوردار هستند، معمولاً هزینه بیشتری برای خدمات خود دریافت می کنند.
نوع میکاپمیکاپ های ساده و معمولی معمولاً ارزان تر از میکاپ های پیچیده و خاص مانند میکاپ های عربی، اروپایی و هالیوودی هستند.
مواد و لوازم آرایشیاگر به دنبال میکاپ با مواد باکیفیت هستید، باید هزینه بیشتری بپردازید. برندهای معتبر و باکیفیت معمولاً گران تر از برندهای معمولی هستند.
خدمات جانبی برخی از میکاپ آرتیست ها خدمات جانبی مانند کاشت مژه، اکستنشن مو و شینیون مو را نیز ارائه می دهند. این خدمات هزینه های اضافی را به دنبال خواهند داشت.
شهر ومحله سالن زیبایی میکاپ آرتیست هایی که در شهرهای بزرگ و یا در مکان های خاص مانند هتل ها و تالارهای عروسی کار می کنند، معمولاً هزینه بیشتری برای خدمات خود دریافت می کنند.
فصل در برخی از فصول مانند عید نوروز و تابستان که تقاضا برای میکاپ عروس بیشتر است، میکاپ آرتیست ها ممکن است هزینه بیشتری برای خدمات خود دریافت کنند.

 

۵ نکته برای صرفه جویی در هزینه میکاپ عروس را بدانید

  •  تحقیق کنید و با چند میکاپ آرتیست مختلف مشورت کنید.
  • از قبل در مورد نوع میکاپ مورد نظر خود و بودجه تان با میکاپ آرتیست صحبت کنید.
  • از میکاپ آرتیست بخواهید که لیست کاملی از هزینه ها را به شما ارائه دهد.تا راحت تر تصمیم بگیرید.
  • از میکاپ آرتیست بخواهید که نمونه کارهای خود را به شما نشان دهد.تا مدلی که به بودجه و سلیقه شما نزدیک است را انتخاب کنید.
  • اگر به دنبال میکاپ با قیمت مناسب هستید، می توانید از میکاپ آرتیست های جوان و یا از میکاپ آرتیست هایی که در شهرهای کوچک کار می کنند، استفاده کنید.

به طور کلی هزینه آرایشگاه عروس با توجه به مصرف مواد اولیه و خدماتی که ارائه میشود بالاتر از خدمات دیگر است. اما با رعایت این نکات میتوانید در هزینه آرایش عروس صرفه جویی کنید و با بهترین قیمت و تعرفه از خدمات با کیفیتی بهره مند شوید.