• دکلره و رنگ مو

قیمت خدمات دکلره و رنگ مو

رنگ کردن مو یکی از محبوب‌ترین خدمات زیبایی در بین زنان و مردان است. این کار می‌تواند به تغییر ظاهر و افزایش اعتماد به نفس کمک کند. قیمت خدمات رنگ مو به عوامل مختلفی مانند نوع رنگ مو، کیفیت مواد و تجهیزات استفاده شده، تجربه و مهارت آرایشگر، موقعیت جغرافیایی آرایشگاه و موارد دیگر بستگی دارد.

دکلره کردن مو می تواند به موها آسیب برساند و آنها را خشک، شکننده و وزوزی کند. به همین دلیل، مهم است که این فرآیند توسط یک آرایشگر باتجربه و با استفاده از مواد باکیفیت انجام شود.

همچنین، قبل از دکلره کردن مو، باید از سلامت موهای خود اطمینان حاصل کنید. اگر موهای شما ضعیف، آسیب دیده یا شکننده است، بهتر است قبل از دکلره، از یک دوره تقویت مو استفاده کنید.

برا اطلاع از قیمت دکلره مو و قیمت رنگ مو در آرایشگاه میتوانید بصورت تلفنی یا حضوری کسب اطلاع کنید.ضمنا میتوانید بصورت آنلاین برای رزرو نوبت سالن زیبایی اقدام نمایید نمایید.

قیمت دکلره مو در آرایشگاه به عوامل مختلفی بستگی دارد مثل اینکه شما تصمیم داشته باشید روی همه ی موهای خودتان دکلره را انجام دهید یا خیر! طبیعتا قیمت دکلره کامل مو با دکلره نصف مو یا دکلره فریم فیس متفاوت است.

عوامل موثر بر قیمت خدمات رنگ مو

  • نوع رنگ مو: تنوع خدمات و هزینه رنگ مو دائمی معمولا بیشتر از رنگ نیمه دائمی است.
  • کیفیت مواد و تجهیزات استفاده شده: قیمت رنگ دکلره مو با استفاده از مواد و تجهیزات کیفیت بالاتر، هزینه بیشتری را به همراه دارد.
  • تجربه و مهارت آرایشگر: دستمزد رنگ مو آرایشگران با تجربه و مهارت بیشتر، معمولا هزینه بیشتر است.
  • موقعیت جغرافیایی آرایشگاه: تعرفه خدمات رنگ مو در آرایشگاه‌های واقع در مناطق پرتردد، معمولاً بالاتر است. قیمت دکلره کردن مو و رنگ مو در مناطق بالا شهر معمولاً بیشتر از مناطق پایین شهر است.

 قيمت رنگ كردن مو در آرايشگاه به روش های ساده  مانند رنگساژ یا رنگ موی طبیعی، ارزان‌تر از هایلایت، بالیاژ یا تکنیک‌های پیچیده‌تر رنگ مو هستند.
بجز موارد بالا عوامل دیگری مثل قد و حجم موهای شما بر هزینه دکلره موی شما تاثیر گذار است.مسلما قیمت دکلره موی کوتاه و دستمزد رنگ مو برای موهایی که حجم کمتر و قد کوتاه تری دارند نسبت به قیمت مو بلند و حجیم بسیار متفاوت میباشد.

شما در برورو میتوانید هزینه رنگ کردن مو و قیمت آرایشگران را ببیند.در برورو امکان بررسی نمونه کارها و قیمت رنگ کردن مو را دارید. تا بتوانید آرایشگر مناسب خود را پیدا کنید.