مدل های مختلف خط لب دائم در ۲۰۲۳

تاتو خط لب و سایه لب، یکی از خدمات زیبایی است که در آن، رنگ دائمی بر روی لب‌ها تزریق می‌شود تا به طور دائمی آن‌ها را جذاب‌تر کند.

انواع تاتو خط لب دائمی شامل موارد زیر می‌شوند:

  • خط لب دائمی طبیعی: در این مدل خط لب دائم، رنگی که بر روی لب‌ها اعمال می‌شود، با رنگ طبیعی لب‌ها سازگار است و به نظر طبیعی می‌آید. تاتو خط لب طبیعی مناسب برای افرادی است که به دنبال ظاهری طبیعی هستند.
  • خط لب دائمی شاداب: در این مدل خط لب دائم ، رنگی که بر روی لب‌ها اعمال می‌شود، رنگی شاداب و جذاب است و به لب‌ها زنده‌تر و شاداب‌تر به نظر می‌آید.
  • خط لب دائمی کالباسی: در این مدل، رنگی که بر روی لب‌ها اعمال می‌شود، رنگی تیره و قهوه‌ای است . این مدل تتو خط لب به خصوص برای افرادی که به دنبال ظاهری شیک و جدی هستند، مناسب است.

بهترین رنگ تاتو خط لب از نظر افراد می‌تواند متفاوت باشد. برخی افراد خط لب دائمی آبی، گلبهی، قهوه ای، صورتی، گوشتی، قهوه ای روشن، قرمز، و یا خط لب دائم کالباسی را می‌ پسندند. در این مدل تاتو خط لب و رژ لب، رنگی که بر روی لب‌ها اعمال می‌شود، رنگ آبی ، قهوه ای و یا گلبهی و قرمز است که به لب‌ها یک جذابیت خاص می‌بخشد. این مدل تتو خط لب برای افرادی که به دنبال ظاهری جدید و خارق العاده هستند، مناسب است. با مشاهده عکس قبل و بعد شیدینگ لب و نمونه انجام شده آن‌ها، می‌توانید برای انتخاب آن‌ها تصمیم گیری کنید و بهترین رنگ را برای شیدینگ لب خود انتخاب کنید تا بهترین نتیجه را نیز دریافت کنید.

همچنین، در خط لب دائمی، می‌توان با استفاده از تکنیک‌های مختلف، شکل و ابعاد لب‌ها را تغییر داد. برای مثال، در نمونه خط لب دائم کوچک، اندازه لب‌ها کوچک‌تر شده و در مدل خط لب دائمی بزرگ، اندازه لب‌ها بزرگ‌تر می‌شود. در هر صورت، قبل از انجام خط لب دائمی، بهتر است با آرایشگران مجرب و مورد اعتماد صحبت کنید و نوع و مدل تاتو خط لب مناسب برای شما را با آن‌ها مشاوره کنید و حتما تصاویر خط لب دائم آرایشگر را ببینید و تاتو خط لب قبل و بعد مشتریان را مشاهده نمایید و با دید بازتری آرایشگاه را برای انجام تاتو انتخاب نمایید.اگر عبارت خط لب دائم قبل و بعد را در سایت و یا پیج آرایشگر سرچ کنید، برای شما عکس خط لب دائم مشتریان قبلی نمایش داده خواهد شد.معتبرترین سایتی که می‌توانید در آن نمونه کار آرایشگران را ببینید ، سایت برورو است.

پس ابتدا عکس خط لب دائم جدید را بررسی نموده و با مشورت با آرایشگر از لحاظ اینکه آیا این نمونه خط لب دائم برای لب‌های شما مناسب است یا خیر می‌توانید تصمیم خود را نهایی کنید. زیرا پاك كردن تاتو خط لب ممکن است شما را با مشکلات بعدی مواجه کند. و توجه داشته باشید که همیشه جدیدترین مدل تتو خط لب، مناسب ترین مدل برای شما نمی‌باشد و اگر حساسیت شما به گونه ای است که از روی عکس خط لب دائم نمی‌توانید تصمیم قطعی برای انجام این کار بگیرید، با مراجعه حضوری به آرایشگاه، از نزدیک نمونه خط لب دائم در حال انجام مشتریان را مشاهده نمایید و سپس تصمیم خود را نهایی نمایید.