• زنانه
 • تهران
آرایشگر
نیلوفر مالمیر

سالن زیبایی زنانه قنات کوثر

منطقه قنات کوثر یکی از مناطق شهر تهران است که در شمال شرقی این شهر قرار دارد. منطقه قنات کوثر دارای جمعیتی حدود ۱۰۰ هزار نفر است که از اقوام و مذاهب مختلف تشکیل شده اند. این منطقه از نظر امکانات رفاهی و خدماتی در وضعیت خوبی قرار دارد. منطقه قنات کوثر دارای مراکز خرید، بازارهای محلی، پارک ها، مراکز درمانی، مدارس و سالن های زیبایی است.


آرایشگاه زنانه قنات کوثر از چه تجهیزاتی استفاده می‌کنند و چه خدماتی ارائه می‌دهند؟

بهترین آرایشگاه زنانه قنات کوثر، از تجهیزات مختلفی برای ارائه خدمات خود استفاده می کنند. این تجهیزات شامل موارد زیر هستند:

 • تجهیزات کوتاهی مو: این تجهیزات شامل قیچی های مخصوص کوتاهی مو، شانه های مخصوص، و ماشین های اصلاح مو می شوند.
 • تجهیزات رنگ و مش مو: این تجهیزات شامل رنگ مو، اکسیدان، شامپوی مخصوص، و مواد و محصولات دیگری برای مش کردن مو می شوند که در سالن زیبایی زنانه قنات کوثر به کار برده می‌شوند.


خدمات بهترین آرایشگاه زنانه قنات کوثر ارائه می دهند

 1. کوتاه کردن مو: کوتاه کردن مو، یکی از خدمات اصلی آرایشگاه های زنانه است. در این خدمات، آرایشگر با استفاده از تجهیزات مخصوص، موهای مشتری را به شکل دلخواه کوتاه می کند.
 2. رنگ کردن مو: رنگ کردن مو، یکی از محبوب ترین خدمات آرایشگاه های زنانه است. در این خدمات، آرایشگر با استفاده از رنگ مو و اکسیدان، موهای مشتری را به رنگ دلخواه رنگ می کند.
 3. صافی و فر مو: صافی و فر مو، روش هایی برای تغییر حالت مو هستند. در صافی مو، موها صاف و لخت می شوند و در فر مو، موها حالت دار می شوند.
 4. اکستنشن مو: اکستنشن مو، روشی برای افزایش حجم و طول مو است. در این روش، موهای مصنوعی به موهای طبیعی مشتری اضافه می شوند.


بهترین آرایشگاه و آرایشگر های زنانه قنات کوثر
نام بهترین آرایشگاه و آرایشگر زنانه قنات کوثرمنطقهتلفن
گیسوتهران قنات کوثر
 • تلفنتماس بگیرید
 • ۲۰۰۰۰ هزار نمونه کار در دسته های:

  بَر و رو
  اینماد بَر و رو