• تهران
  • هنگام
آرایشگر
شیوا صادقی
آرایشگر
الهام اروانلو
آرایشگر
زهرا خزلی
آرایشگر
فاطمه زرجینی
آرایشگر
فرشته اردانی

سالن زیبایی هنگام

محله هنگام یکی از محله های تهران است که به دلیل آب و هوای مطبوع و امکانات رفاهی مناسب، به یکی از مناطق محبوب برای زندگی تبدیل شده است. در این محله، آرایشگاه ها و سالن های زیبایی متعددی وجود دارند که می توانند نیازهای مختلف افراد را در زمینه زیبایی و آراستگی برآورده کنند.


خدمات سالن زیبایی هنگام

آرایشگاه های هنگام خدمات متنوعی را به مشتریان ارائه می دهند.

  1. کوتاه کردن مو یکی از رایج ترین خدماتی است که در آرایشگاه ها ارائه می شود. پرسنل آرایشگاه های هنگام با تجربه و مهارت کافی هستند و می توانند موهای مشتریان را به زیباترین شکل ممکن کوتاه کنند.
  2. رنگ کردن مو می تواند به زیباتر شدن ظاهر مشتریان کمک کند. بهترین آرایشگاه هنگام از رنگ موهای باکیفیت و غیر شیمیایی برای رنگ کردن موهای مشتریان استفاده می کنند.
  3. مش و هایلایت نیز می تواند به زیباتر شدن ظاهر مشتریان کمک کند. آرایشگاه هنگام می تواند موهای مشتریان را به صورت مش و هایلایت رنگ کند.
  4. کراتینه مو می تواند به نرم و درخشان شدن موهای مشتریان کمک کند. بهترین آرایشگاه هنگام از مواد کراتینه باکیفیت برای کراتینه کردن موهای مشتریان استفاده می کند.
  5. میکاپ و گریم می تواند مشتریان را برای جشن ها و مراسم مختلف آماده کند. برترین سالن زیبایی هنگام می تواند مشتریان را به صورت حرفه ای میکاپ و گریم کند.

اگر برای انتخاب آرایشگاه دغدغه مند هستید می‌توانید با مراجعه به پیج اینستاگرام آرایشگاه هنگام ، نظرات کاربران را مطالعه کرده و نسبت به انتخاب آرایشگاه، هوشمندانه عمل کنید.


بهترین آرایشگاه و آرایشگر های هنگام
نام بهترین آرایشگاه و آرایشگر هنگاممنطقهتلفن
شیوا صادقیتهران هنگام09038505000
الهام اروانلوتهران هنگام---
زهرا خزلیتهران هنگام09197705154
خانم ناخنتهران هنگام09218701219
فرشته اردانیتهران هنگام---
baroro