• مردانه
  • تهران

سالن زیبایی مردانه سی متری جی

سی متری جی، یکی از خیابان های پرتردد تهران است که دارای امکانات رفاهی و تجاری خوبی است. این خیابان، دارای چندین آرایشگاه مردانه نیز می باشد که خدمات متنوعی را به مشتریان ارائه می دهند. بهتر است قبل از انتخاب و مراجعه به آرایشگاه مردانه در این منطقه، کیفیت خدمات، نوع خدمات و به روز بودن آنها را بررسی نمایید و سپس نسبت به رزرو نوبت اقدام نمایید.


خدمات به روز بهترین آرایشگاه مردانه سی متری جی 

آرایشگاه های مردانه سی متری جی، خدمات متنوعی را به مشتریان ارائه می دهند که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • خدمات مراقبت از مو


خدمات مراقبت از مو، یکی از پرطرفدارترین خدمات آرایشگاه های مردانه است. این خدمات شامل کوتاهی مو، رنگ مو، مش، هایلایت، فر، صافی، و غیره می شود. در سال های اخیر، با توجه به افزایش توجه آقایان به زیبایی و ظاهر خود، خدمات مراقبت از مو در آرایشگاه های مردانه به روزرسانی شده است. در حال حاضر، سالن زیبایی مردانه سی متری جی، خدمات مراقبت از مو را با استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا ارائه می دهند.

  • خدمات آرایش صورت


خدمات آرایش صورت، شامل اصلاح صورت، میکاپ، و غیره می شود. اصلاح صورت، شامل کوتاه کردن موهای صورت، اصلاح ریش و سبیل، و غیره می شود. میکاپ، برای زیباسازی چهره در مجالس و مراسم مختلف استفاده می شود. در سال های اخیر، خدمات آرایش صورت در آرایشگاه های مردانه نیز به روزرسانی شده است. در حال حاضر، آرایشگاه مردانه سی متری جی، خدمات آرایش صورت را با استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا ارائه می دهد.

  • خدمات ناخن


خدمات ناخن بهترین آرایشگاه مردانه سی متری جی ، شامل کاشت ناخن، ترمیم ناخن، مانیکور، پدیکور، و غیره می شود. کاشت ناخن، برای افزایش طول و استحکام ناخن استفاده می شود. ترمیم ناخن، برای رفع شکستگی و لب پریدگی ناخن استفاده می شود. مانیکور، برای مراقبت از ناخن های دست استفاده می شود. پدیکور، برای مراقبت از ناخن های پا استفاده می شود.۲۰۰۰۰ هزار نمونه کار در دسته های:

بَر و رو
اینماد بَر و رو