• تهران
سالن زیبایی
لیانا
آرایشگر
هدی عقیلی
آرایشگر
راضیه کلاهدوزی
آرایشگر
فرناز انصاری
آرایشگر
سپیده افتخاری فر
آرایشگر
گیلدا میرزازاده
آرایشگر
تینا افشار
آرایشگر
علی نامی
آرایشگر
شادی صفایی فر
آرایشگر
صابره آقاجانپور
آرایشگر
گلنوش تهرانی
سالن زیبایی
ويونا
آرایشگر
رضا مقدم
آرایشگر
حانیه برزا
آرایشگر
فرنوش معینی
آرایشگر
سعیده شهرابی
آرایشگر
هدی باقری
آرایشگر
صبا شایگان

منطقه نیروی هوایی در شمال شرقی شهر تهران واقع شده است و از شمال به بزرگراه شهید سلیمانی، از جنوب به بزرگراه امام علی، از شرق به بزرگراه شهید دوران و از غرب به بزرگراه بسیج محدود می شود.وجود مراکز هم تجاری، تفریحی و سالن های زیبایی در این منطقه خودنمایی می‌کند و باعث تردد افراد به این منطقه شده است.


روش های جذب مشتری در بهترین آرایشگاه های نیروی هوایی

بهترین آرایشگاه های نیروی هوایی برای جذب مشتری از روش های مختلفی استفاده می کنند. برخی از این روش ها عبارتند از:

تبلیغات و بازاریابی: بهترین آرایشگاه های نیروی هوایی از تبلیغات و بازاریابی برای معرفی خود به مشتریان استفاده می کنند. این تبلیغات می تواند شامل تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات رادیویی، تبلیغات چاپی، تبلیغات آنلاین و تبلیغات دهان به دهان باشد.

ارائه خدمات با کیفیت: بهترین سالن زیبایی نیروی هوایی با ارائه خدمات با کیفیت، رضایت مشتریان را جلب می کنند. این خدمات می تواند شامل کوتاهی مو، رنگ و مش، کراتینه، اکستنشن، آرایش و پیرایش صورت، شینیون و غیره باشد.

رعایت کامل اصول بهداشتی: بهترین آرایشگاه های نیروی هوایی با رعایت اصول بهداشتی، سلامت مشتریان را تضمین می کنند. این اصول شامل استفاده از مواد و تجهیزات بهداشتی، ضدعفونی کردن محیط آرایشگاه و رعایت فاصله اجتماعی در دوران همه گیری کرونا است.

ارائه قیمت مناسب: بهترین آرایشگاه نیروی هوایی با ارائه قیمت مناسب، رضایت مشتریان را جلب می کند. این قیمت ها باید با توجه به کیفیت خدمات ارائه شده، منطقی و مقرون به صرفه باشد.


۲۰۰۰۰ هزار نمونه کار در دسته های: